Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyik kérdésnél volt az...

Melyik kérdésnél volt az eddigi legnagyobb veszekedés?

Figyelt kérdés
Nagyon kiváncsi lennék hogy mi váltotta ki az eddigi legnagyobb össze zördülést:))
2009. máj. 29. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
javaslom h. a politika témában nézelődj..én azokat direkt nem is nagyon olvasgaom.O
2009. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kb.30 orgazmus másfél óra alatt. Olvass bele, mennyi hülyeséget összehordtak irigy és rosszindulatú csajok. És mind okos akart lenni.
2009. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
oksi:))kösy meg is nézem őket:P
2009. máj. 29. 19:27
 4/11 A kérdező kommentje:

ohh nagyon kösy:))szeretek ilyeneket olvasni xD



19:19-es elolvastam az egészet és inkább..no comment..xD

2009. máj. 29. 20:59
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

19:19:


Most olvastam el az egészet, jó hosszú volt. Azért ott a kérdező sem volt kutya! Kezdve azzal, hogy ő mekkora szkeptikus az orvosokkal kapcsolatban, majd a végén meg idézte a nagyhírű orvosismerőse véleményét! Ha egyszer megismétlődött, akkor valószínűleg nem betegség, de ha másodszorra is megfog, akkor már érdemes rá odafigyelni! Én azért nem neveznék ilyen dolgokat isteni ajándéknak, ez valamiféle zavart jelent a test normális működésében! Ha a számítógépen bejön a kék halál, akkor sem mondom azt, hogy Isteni ajándék, hogy láthattam ezt a szép képernyőt, hanem felismerem, hogy ezt a tünetet valami okozta. Mindennek van oka, és nem feltétlenül az, hogy isteni ajándék.

2009. máj. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egész kérdésnek az volt a célja, hogy mások őt irigyeljék!
2009. máj. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Bocs, hogy külön ment el.

Amúgy ilyen betegség tényleg van, ha valaki csak egyszer éli át, akkor az nem betegség, hanem átmeneti zavar. Persze lehet jó hatása, de attól még zavar, és nem véletlenül alakul ki.

2009. máj. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Anyukám is orvos és eléggé sértő volt ahogy beszélt róluk emellett nekem az a véleményem hogy mindenkit lehurrgott aki orvoshoz küldte mert hogy ez nem "betegség" erre mégis önszántával ment el orvoshoz!!emellett ha szerinte ez nem betegség akkor meg mindek megy el orvoshoz?na mind1 ez egy elég provokatív kérdés volt...
2009. máj. 30. 12:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem idáig az volt a legkeményebb, amikor egy nő megkérdezte, hogyan szeresse el a feleségétől és a pár hetes kifiától álmai pasiját. na, ott voltak nagyon durva válaszok...
2009. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És ez a kérdés még fent van?vagy törölték...
2009. máj. 30. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!