Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Meg lehetne oldani valahogyan,...

Meg lehetne oldani valahogyan, hogy CSAK a kérdés feltevője osztályozhassa a hasznosságot?

Figyelt kérdés
A kérdés a moderátoroknak szól. A hasznosság mérése igen szubjektív lett, ezért sokat segítene az oldal komolyságát és objektivitását megőrzendő, hogy csak az nyomhassa a kezecskéket, aki az adott kérdést feltette. Mert ő tudja igazán eldönteni, számára melyik válasz volt hasznos.
2012. jan. 30. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a kérdés feltevője nem biztos, hogy el tudja dönteni, hogy melyik válasz a hasznos, miután azért tette fel a kérdést, mert ő nem tudja a választ a kérdésre.


Ezért van lehetősége mindenkinek értékelni a válaszokat - akik talán tényleg tudják az igazságot.

2012. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak sokszor átmegy vélemény-vitába (nem tagadom, én sem tudtam mindig parancsolni magamnak, és hagytam néha, hgy eluralkodjon rajtam a "hát ez hülye" felkiáltással egybekötött piroskéz-nyomkodás) az egész, és a valódi hasznos válaszok vannak lepontozva, a butaság meg fel, pusztán azért, mert mondjuk a hozzá nem értőkből olvasták többen a kérdést, vagy sok a troll.
2012. jan. 30. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Ez valóban jó lenne, csomószor leszavazzák az egyébként hasznos válaszaimat, azért mert nem értenek egyet a véleményemmel, de attól még az a válasz kulturáltan van megfogalmazva és a kérdés szempontjából hasznos.
2012. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem lenne jó. van egy csomó kérdező, aki leszavaz, ha nem értek vele egyet. ezzel ellentétben vannak rendes felhasználók, akik látják ha hasznos a válaszom és felszavaznak.
2012. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ez a ritkább. A kérdezők szavazgatnak szerintem legritkábban lefelé, ez inkább a sok válaszolóra jellemző, hogy elolvassa az érkezett mondjuk 12 választ, de ha ő tök másra gondol, mindenki másét leszavazgatja.
2012. jan. 30. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!