Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az hogy bizonyos...

Miért van az hogy bizonyos kérdéseket semmiségekért törölnek, de vannak olyanok amik nyilvánvaló hülyeségek és azokat meg nem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Valószinü, hogy amit töröltek, azok vamaert szabályszegök voltak.

Ami meg szerinted törölni való, azt jelentsd a moderátoroknak, és ha tényleg ok van erre, akkor azt is törölni fogják.

2012. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Minden ember máshogy alkot véleményt a dolgokról.

A moderátorok pedig nem egyes emberek véleménye alapján, hanem a sajátjuk alapján döntenek, a honlap moderálási elveit tartva közben szem előtt.

2012. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A moderátorok is emberek, azért :))
2012. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én pl. egy törökországi turistaúttal kapcsolatban válaszoltam, hogy az Erdogan miniszterelnök által képviselt vonal (katonatisztek menesztése, összeveszés Izraellel, csador szorgalmazása az egyetemen stb) már láttatja hatását és az illető turista vigyázzon. - A hozzászólásomat törölték, pedig nem volt sértő senkire nézve, sőt közhasznú infót tartalmazott. De valakinek nem tetszett, az az egy ember megnyomta a piros stoptábla-gombot és erre automatikusan törlődik. Ha nem ez a buta rendszer a hibás, akkor szervezetlenség és trehány hozzáállás az oka.
2012. febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"De valakinek nem tetszett, az az egy ember megnyomta a piros stoptábla-gombot és erre automatikusan törlődik."


EZ NEM igaz, akárki nyomja meg a gombot, attól nem törlösik AUTOMATIKUSAN, hanem a moderátorok ellenörzik a bejelentést, és utána ha szerintük sem helyénvaló a válasz vagy a kérdés, AKKOR ÖK törlik.

2012. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudomásul vettem a véleményedet, de az nem vág össze azzal, amit írtam: ha nincs benne se sértő, se vulgáris, politikailag korrekt, közhasznú - akkor mégis miért ?

Talán a moderátor olyan, mint a csalódott rendőr, ha már foglalkoznia kellett az üggyel, akkor legalább jól odapörköl...

2012. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezitek meg magát a moderátort az info(kukac)gyakorikerdesek.hu címen? Erre a kérdésre csak ő tudna válaszolni. Ha gond van egy kérdéssel, ami szerintetek nem jó, nyugodtan lehet neki írni.
2012. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem arra reagáltam, hogy a te válaszod valami módon sértette volna a szabályokat, hanem CSAK arra, hogy senki nem tudja egy menetben töröltetni bárki válaszát is, a piros gomb csak a moderátorok felé ad jelzést.

Az, hogy utána törlik-e a választ, az ö döntésük.


Egyébként ha szerinted nem jogos, illetve nem tudod, miért lett törölve, akkor irhatsz a moderátoroknak emailt, és megkérdezheted.

2012. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem egy operátor van,hanem több,és különböző felfogásúak.Nekem is töröltek már kérdést a "Humor"kategóriában "elvont,erőltetett" jelzővel indokolva,pedig jöttek rá válaszok,nem hiszem,hogy valakit zavart volna,és nem volt erőltetett.ugyanakkor más kérdéseket fenn hagynak,amik tényleg elvontak.

Néha ez bosszantó,de hát számolni kell vele.

2012. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!