Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert van az? Hogy amikor mar...

Miert van az? Hogy amikor mar nyilvanvalo.

Figyelt kérdés
...,hogy tetszek egy fiunak es addig minden jol megy meg nem rakok fel egy kerdest a gyakorikerdesekre vagy nem beszelek rola a baratnoimnek,de aztan egyszer csak jon az,hogy csalodok.
2010. szept. 24. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

nem is értem a kérdést!

Hogy jön össze a fiú a csalódás és a gyakorik?

2010. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én értelek.

Szóval, miután elmondod, hogy megismerkedtél valakivel utána fordul a kocka és azzal a sráccal valamiért rosszra fordulnak a dolgok?Ugye így értetted?:)

Igen, velem is így van. De ugyanez van így, ha mondjuk csak simán barátkozok valakivel..Aztán elújságolom és valamiért utána a barátság elszáll. :D

Ezért inkább úgy döntöttem , hogy inkább senkinek nem mondok semmit inkább. :)

18/l

2010. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is korlátozom magamat, ugyanez mindig megtörténik velem egyéb esetekkel is, szal tartsd titokban :)
2010. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1000 koxy:)jofejek vagytok...igazatok van...akkor nm en vagyok az egyetlen ebben az esetben...
2010. szept. 25. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
velem is mindig ez van :p ezentúl én is titokban tartom :D
2010. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!