Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért olyan nehéz megköszönni...

Miért olyan nehéz megköszönni egy választ?

Figyelt kérdés
Mikor egy tartalmas és jól megfogalmazott választ adok akkor egy köszönöm jól esne visszajelzésképp, de azt vettem észre hogy ezt egyre kevesebben teszik meg. Csak engem zavar?
2012. márc. 2. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak téged zavar. Én is néha kimerítem a témát maximálisan, aztán vagy megköszönik, vagy nem.

Az is lehet, hogy köszönet helyett lepontozzák a választ, mert nem azt kapják, amit hallani szeretnének.

2012. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 cathilina ***** válasza:
100%
Engem azért eléggé zavar. Főleg, ha fél órámba telt begépelni, és még csak nem is szavaz rá. Lásd itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2012. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első, teljes mértékben igazad van!

cathilina: én is pont ezekre a válaszokra gondoltam. Ezek után megválogatnám hogy kiknek válaszolok. Sokaknak csak a felpontozás a lényeg, de nekem pl egy köszönöm sokkal többet jelent mint +1%.

2012. márc. 4. 19:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen nekem 2 órába telt kidolgozni a választ, utána meg teljesen lepontoztak.
2012. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem csupán rossz indulatból pontozzák le az embereket vagy csak simán nem azon a véleményen vannak, de attól még nem kéne lepontozni..
2012. márc. 7. 08:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Van akik irigyek másokra ezért is pontoznak ,de nagyon.
2012. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vaskalaposak akarunk lenni, a megköszönés se nem válasz a kérdésre, se nem annak kiegészítése, azaz szabályellenes, ki is zárhatnak érte. És persze spamnak is számít, terheli a rendszert feleslegesen.
2012. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg szokom köszönni, ha megfelel a válasz...
2012. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is zavar sok ideig gépelek mégy egy kösz se. Lepontozni meg szerintem azért pontoznak le, hogy szórakozzanak valamivel, bosszúból, vagy mert hülye gyerek te is szívjál.
2012. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!