Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Választ megköszönni?

Választ megköszönni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor észreveszem, hgy valaki feltesz egy kérdést, kap rá segitö válaszokat, de arra nem képes, hgy egy köszönömöt irjon a válaszoklóknak.

Ez nem tartozik a normális viselkedéshez?

Csak én tartom ezt bunkóságnak vagy tényleg az? (A valós életben ha valaki segit nekem, akkor szerintem természetes, hgy megköszönöm - itt miért nem az?)

Nem konkrétan rólam van szó, csak általánosságban kérdezem.


2009. nov. 3. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Ezen én is sokszor bosszankodom.Legalább annyit írhatna,hogy köszönöm.Még akkor is,ha nem tartja jónak a választ.Ez jól neveltség és udvariasság kérdése,de erre sokan nem képesek.
2009. nov. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Valóban, ez nem a valóság. Ne tévesszétek vele össze.
2009. nov. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Én megszoktam köszönni, de van amikor oda irogatnak ilyen humoros választ, mert nem úgy irtam ki a kérdést, ahogy ők szerették volna. És énis mérges leszek, mikor leirok 1 oldalt, mert értek a témához, és akkor egyedül irtam választ meg se köszöni, felse pontoznak...
2009. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Hát igen ez lenne a természetes.De aki itt nem köszöni meg a választ,szerintem az életben sem teszi ezt.Mert akinek itt természetes annak más helyzetbe is....
2009. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Valóban nem a valóság ez csak a net. Amúgy én van amikor megköszönöm van amikor nem, viszont pontozni zölddel vagy pirossal még ha akarnék sem tudnék, a proxy nem támogatja amiről írok..
2009. nov. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
én mindig megköszönöm, már előre a kérdés végén is, és a válaszok után is.
2009. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én úgy vagyok vele , hogy nem zavar. persze jól esik ha valaki megköszöni a hasznos válaszom, de nem csinálok belőle ügyet ha nem. Szerintem túl érzékenyen veszik ezt az egészet az emberek, na meg a pontozást is. ahol és amiben tudok segítek és nem várok hálát érte, nekem ez természetes.
2009. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Van néhány olyan kérdés, amit nem kell megköszönni szerintem, de a többségét illik, elég egyszer és szép gesztus is!
2009. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 'köszönöm'-ért írunk válaszokat, hanem azért, hogy segítsünk. Én teszek a 'köszönöm'-re(és százalékokra), én csak segíteni akarok legjobb tudásom szerint.

Az életben is sok olyan jótékonykodó van, akik nem elsősorban segíteni akarnak, csak a külvilág felé akarják mutatni, hogy milyen rendesek.

2009. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Én nem igazán tartom számon, hogy milyen kérdésre válaszoltam. Ha kielégítő és teljes választ adtam, akkor utána nem igazán térek vissza, hogy ellenőrizzem, kaptam-e köszönömöt. Több ezer válaszom van, nem igazán érek rá arra, hogy "felhánytorgassam", ki az aki megköszönte és ki az aki nem.
2009. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!