Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan tudom töröltetni magam...

Hogyan tudom töröltetni magam erről a gyakori kérdések és válaszok oldalról?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 18:53
 1/7 anonim válasza:
26%
Sehogy... És ami a legjobb, hogy a sok idióta mindig megtalál a privát zaklatós üzeneteikkel, még azt sem lehet letiltani hogy ne írhassanak....
2012. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elegem van a lovasokból , meg a simsonosokból , meg a sok tudatlan 10 -en évesekből besokaltam!!!!!!! könyörgöm tiltsatok ki!!
2012. márc. 10. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
A Beállítások oldalára oda van írva a menete.
2012. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Kezdj el rasszista hangvételű megjegyzéseket beírogatni, hamar kívül találod magad :))
2012. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Hát az elég primitív megoldás, ha bunkózol, hogy töröljenek.


Megvan a menete, ott van a Beállítások oldalon:

Hogyan tudom törölni a regisztrációmat?

A regisztrációd törlésével minden a fiókodhoz kapcsolódó beállítás elveszik: kérdésfigyelők, kérdésszűrési beállítások, regisztrációkor megadott adataid.

A kérdéseid és a válaszaid nem törlődnek, hiszen ezekhez már mások is hozzáadtak dolgokat (kérdéseidhez válaszokat írtak, válaszaidra reagáltak, vagy válaszaidat értékelték).

A regisztrációd törlését - amennyiben jól meggondoltad -, biztonsági okokból csak e-mailben kérvényezheted. Kérlek, hogy a regisztrációdhoz beállított e-mail címről küldj egy e-mailt az info@gyakorikerdesek.hu címre, melyben a törlést kéred. Moderátoraink egy-két munkanapon belül teljesítik kérésed.

2012. márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy:

Ott van oldalt,hogy 'kilépés' és többet nem jössz az oldalra,nem jelentkezel be.

Úgy csinálsz,mintha kötelező lenne itt ülnöd és a kérdéseket olvasnod.

2012. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megtalálta kösszönjük szépen mindenkitől!!!!!!!!!!!!
2012. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!