Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a Jobbik nyerné a választás...

Ha a Jobbik nyerné a választásokat egy héten belül megszaporodnának a Jobbik-ellenes kérdések? Elvégre mindíg csak panaszkodunk. Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
Amikor MSZP volt, akkor mindenki Fideszt akart, amikor Fidesz van mindenki Jobbikot akar, amikor Jobbik lesz mindenki LMP-t, vagy MSZP-t akar majd?!
2011. júl. 26. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Ha a Jobbik nyerne a választásokon minden értelmes ember külföldre költözne (akár Szlovákiába, Romániába is) és csak a skinhead-ek maradnának itt országot építeni.
2011. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha a Jobbik nyerne, mindenki elhallgatna. Nem önszántából.
2011. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Talán rend lenne az országban,talán nem.

Viszont a fidesznél nem sokkal lehetne rosszabb..

2011. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Ezt nem fogjuk megtudni sose!
2011. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha a Jobbik nyerne, akkor talán sokkal nagyobb rend lenne az országban. Vidéken végre nyugalom uralkodhatna, ha bevezetnék a csendőrséget, mint ahogy a jobbikos vezetésű településeken teszik, és nem kellene rettegnie a magyar lakosságnak bizonyos etnikum folyamatos terrorjától.
2011. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gr. Shadow ***** válasza:

Nem akartam egyik eddigi pártot sem, úgyhogy nem sírnék.

Mindenesetre a kisebbségek pátyolgatásának és a marionettfiguraságnak vége lenne. Ez sokaknak fájna de ezek többsége úgysem tud írni, úgyhogy nem lenne sok panasz.

2011. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most nem azért de az eddigieknél sokkal rosszabb már nem lehet. Bennük még egy csöppet bízok.
2011. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Őszintén: Mi a fenének kell csendőrség? Legnagyobb baromság, amit valaha hallottam. Inkább terjesszék ki a rendőrök jogait, nem kérünk a félelemkeltésből. Magyar vagyok, nem cigány vagy zsidó, mielőtt valaki ezzel jönne, nem vagyok ballibsi, szarok a politikára, de nem értem a csendőrség lényegét.
2011. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam, aki a csendőrséget felhozta.

Nem hülyeség, a maga idejében világszínvonalú volt, nagy felderítési aránnyal.

Gondolj bele, hogy mialatt kikupálódna a rendőrség, ki tartaná fenn a rendet?

A csendőrség a bűnmegelőzésben, a rendőrök meg a bűnüldözésben játszanának nagy szerepet.

Ma, amikor van egymillió cigányunk, édeskevés a rendőrség...

Ja, és sok európai országban ma is vannak csendőrök!

2011. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Valaki0702 ***** válasza:
Ha valaki sarik a politikája az vagy húzza meg magát egy ilyen oldal ilyen helyén vagy akassza fel magát! JOBBIK!!!! SZEBB JÖVŐT!
2011. nov. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!