Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem unjátok, hogy a politikai...

Nem unjátok, hogy a politikai kérdések alatt szinte mindenki már egymást csépeli, és össze-vissza provokálnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom hova fajul az az oldal, de a politika téma-beli kérdések elmehetnének egyfajta "dühöngőnek". Akárki akármit mond, egyből jön az ellenoldal és anyázásba csap át az egész. Nem sok politikai kérdésnél láttam konstruktív vitát.
2010. szept. 3. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

De.De mit tudsz ellene tenni?Megszünteted az oldalon ezt a kategóriát ? Betiltod a vitát? Diktatúrát vezetsz be?


A magyar politikai és vita"kultúra" mindig is ilyen volt.

Nem kell komolyan venni és kész.Van amikor már csak röhögni járok fel:)Szerintem a modik is vigyorognak vagy a fejüket fogják amikor olvassák az itteni kérdéseket.

2010. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az olvasása és a "tanácsadás" nem kötelező :)
2010. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehetne itt értelmesen beszélni és vitázni. én sokszor cseszem fel az agyam mert kevés emberrel lehet ezt. sajnos nagy hibám, hogy reagálni akarok a vitapartnerem érvire szinte mindig. még ha ugyanazt a hülyeséget nyögi be 10edszerre is.


amúgy sztem nem illik az oldalba ez a témakör.

2010. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" Nem sok politikai kérdésnél láttam konstruktív vitát."

Azért volt egy pár, de sajnos a legtöbb nem ilyen!

2010. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!