Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Támogatnátok-e a *KIEMELÉS*...

Támogatnátok-e a *KIEMELÉS* (vastag betű) és az _ALÁHÚZÁS_ használatát ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Mert akkor már csak az üzemeltetőket kellene meggyőzni.
2012. ápr. 6. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem, ez nem apróhirdetési oldal, se nem aukciós oldal. Tehát NEM.
2012. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem
2012. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem is erre gondoltam. A hirdetéseket itt törlik.

De magát a szöveget legtöbbször szükséges (lenne) tagolni - erre pedig az új sor és a NAGY BETŰ sokszor kevés.

2012. ápr. 7. 01:43
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Néha nekem is jól jönne, ha a bevitt szövegben lehetne aláhúzni, vagy vastag betűket használni. Szerintem jó ötlet, de nem tudom, hogy az illetékesek ehhez mit szólnának.
2012. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is hasznos lenne, bár lehetne vmi olyasmi kritérium, h. ne legyen az egész szöveg aláhúzott v. félkövér.
2012. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A nagy betű használata szerintem elég visszatetsző, nem a legmegfelelőbb mód arra, hogy valamit hangsúlyozzunk. Bár én a dőlt betű használatát is szorgalmaznám.
2012. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem úgy cakk-pakk a teljes, még a világháborúk előtti időkből származó motort ki kéne hajítani, és lecserélni valami modernre, nem csak 1-2 évente a képeket átrajzolni, meg fészbúk lájkokért esedezni, és akkor talán ilyen funkciók is beleférnének.
2014. máj. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szerintem ez a motor kiváló. A lényeget tökéletesen visszaadja, és nem kell hozzá erőmű, meg 55 féle plugin.

Az üzemeltetők valamiért nem szeretnék, hogy a felhasználók struktúrálni tudják az írásaikat.

Pedig a fentieken kívül még a /dőlt betű/ is benne lehetne.

2014. okt. 21. 16:07
 9/14 A kérdező kommentje:

Közel 8 év után találtam egy lehetőséget:

[link]

2020. jan. 7. 10:53
 10/14 A kérdező kommentje:

Sajnos az oldal kivégezte a 𝘃𝗮𝘀𝘁𝗮𝗴 𝘁𝗮𝗹𝗽𝗮𝘀 betűket. Hogy szándékosan-e, vagy csak véletlen, azt nem tudom - de visszaállítani nem fogják.

Talán a 𝙛𝙚𝙧𝙙𝙚 vagy ez a 𝒇𝒆𝒓𝒅𝒆 betű még megy.

2020. jún. 23. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!