Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mért ilyen szigorú ez az oldal?

Mért ilyen szigorú ez az oldal?

Figyelt kérdés
itt szerelem szexben, a 18 éves kategóriában, nem küldhetem el a szövegem mert előfordul benne egy kép alapvető még annyira nem is csúnya szó pl se*g ri*anc meg ilyenek... linkelni sem linkelhetek felnőtt tartalmat, hogy demonstráljam mire gondolok... akkor mi ebben a 18+ kategória... mindenért büntetnek.
2012. ápr. 23. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

nem csak te vagy ezzel így!

nekem egyszer kitörölt a szerkesztőség egy olyan kérdésemet amiben kérdeztem hogy hol tudnék venni XXX dolgot azzal az indokkal hogy ez nem csere-bere ill. hirdető oldal.

2012. ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
azt bezzeg nem törlik ki, ami ilyen jellegű h 13 éves vagyok, dugom anyámat, mit tegyek ...
2012. ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Én a csúnya szavakat sem értem. Ha azt vesszük, a 18+ filmeknél sem sípolják ki azt, hogy f*sz, sőt a 16+ filmeknél sem. Aztán adott ez az oldal, ahol felnőtt dolgokról van szó, és még azt se írhatjuk le, anélkül, hogy törölnék a kommentet, hogy p*nci vagy bármi?

Felnőttként nem fogom azt írni, hogy cerka vagy nuni vagy mit tudom én. Nem hiába lenne 18+ ez a kategória.

2012. ápr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Az hagyján, de ezt a csúnya szavas dolgot simán ki lehet játszani. A f.a.s.z.o.m.b.a is.
2012. ápr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk írhatsz péniszt, az nem cerka. :)
2012. ápr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Második: Dehogynem! Jelenteni kell, és akkor törlik. Nekem amúgy nincs bajom ezzel, annyira azért nem szigorúak. Nem lehet káromkodni? Meg lehet oldani, ahogy a feljebb válaszoló is mutatta.
2012. ápr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Tudom persze, lehet káromkodni. Nekem azzal van a bajom, hogy ki kell játszani. Nem azért baj, mert lusta vagyok, hanem mert mért kell egyáltalán kijátszani, mikor ez 18+ kategória. Szóval egy oldal felnőtt részét játsszák ki a felnőttek, hogy felnőttül beszélhessenek? :D

Kicsit paradox szerintem.

2012. ápr. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Van abban valami amit mondasz. De talán azért előnyös, mert sokan lusták kijátszani, így megúszunk rengeteg fölösleges konfrontációt:D Mi lenne, itt, ha szabályok nélkül lehetne k*rvaanyázni:D
2012. ápr. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát abban is van valami amit te mondasz. :D
2012. ápr. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg minden kerdesemet modetaljak, de a sok kerdes amirol leír, hohy hatalmas kamu, megse torlik..
2012. ápr. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!