Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi ez a lepontozás?

Mi ez a lepontozás?

Figyelt kérdés
Nem azért vagyunk itt,hogy kérdéseket tegyünk fel és meghallgassuk mások véleményét? Mindenkinek másmeglátása van a dolgokról.Ez még nem jelenti azt, hogy a más egyben rossz is.
2012. ápr. 24. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha más a véleményed mint a többségnek, akkor lepontoznak.

Ha nem azt írod, amit a kérdező hallani akar, akkor

lepontoznak.

Ha többet keresel, mint az átlag, akkor lepontoznak.

Ha pedig a többség véleményét osztod, azt írod amit hallani akarnak, teljesen átlagos vagy és követed a csordaszellemet, akkor jön valaki olyan, akinek az a legnagyobb öröme aznap, hogy mindenit lepontoz!

2012. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
88%
Én már ezeken a dolgokon nem is húzom fel magam! Szerintem vannak itt olyanok, akik szórakozásból lépnek fel, és pontozgatnak le! Csak nem tudom, ez mire jó! Mert magyarázatot nem adnak rá, hogy miért teszik!
2012. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
88%
A két kéz, ami válaszok hasznosságának megítélését szolgálja eredetileg már nem azt jelenti... Mint a közösségi oldalakon, itt is lájkolnak az emberek, csak itt adott a "dislike", nem tetszik gomb is... Ha nem egyező a válaszod máséval, jön a nemtetszés kinyilvánítása, lehet az a válasz bármilyen hasznos és korrekt!
2012. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Az első leírta amit akartam.
2012. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
85%
Sz@rd le!
2012. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
85%

Egyetértek az előttem szólókkal: tényleg valószínű, hogy a nemtetszést akarják kifejezni a lepontozással. Lehet, hogy nem is értik a kifejezést, mit jelent, hogy egy válasz hasznos.:) Elmondom: a válaszadó megosztja a kérdezővel a saját tapasztalatait, a kérdező pedig ezáltal választ kap a kérdésére, meg tudja oldani a problémáját. Egy probléma lehet összetett, és ha többféle válasz érkezik rá, akkor van esély arra, hogy több szempontból megvilágítják, így még könnyebben juthat a kérdést feltevő a megoldáshoz. Mivel sokfélék vagyunk, hasznos, ha minél több válasz érkezik, valamelyik biztosan közel áll majd a kérdező habitusához.

És a lényeg: attól, hogy én nem eszem húst (a valóságban nem így van, ez csak példa!!), valaki másnak még hasznos lehet a marhapörkölt receptje, ezért zöld kezecskét adok a recept leírójának.:)

Ezt a választ nem kell lepontozni, mert egyrészt sok-sok percembe került, míg az éjszaka közepén bepötyögtem, másrészt pedig a gyengébbek is megérthetik, hogy miről szól a fáma...:D:D

2012. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
én most itt felpontoztam mindenkit.Nekem az okoz örömet ha másnak jót teszek...
2012. ápr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Dettó. Zöld kéz mindenkinek!
2012. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kérdező és a többi válaszoló is leírta hogy mit is gondolok.

Vannak olyan emberek, akik jót szórakoznak azon, hogy 100% itt is mindenki, megnyomják a lefele kezet, és azután mindenki 88%-ra vált.

2012. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Add meg 0-10-ig!
2012. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!