Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem gondoljátok, hogy a...

Nem gondoljátok, hogy a lepontozok valojában a toplista elso helyezettjei?

Figyelt kérdés
nézegettem a toplistát, és pl. 50000 pontbol 47000t a pontozásért kapták(ez csak egy példa) ami felettébb gyanus...tehát szerintem minden nap végig mennek a kérdéseken és mindent szétpontoznak,és nem hiszem, hogy minden választ elolvasnának, és asszerint itélnék hasznosnak vagy nem hasznosnak!Mert az lehetetlen! Szerintetek? Nekem leesett az állam amikor megláttam, hogy mennyire fanatikusok is vannak.
2009. jún. 23. 00:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem hinném, hogy a toplista élmezőnye lepontozna mindenkit.

Sok pont pontozásért: Vannak olyan kérdések nagyon gyakran, hogy "Hány éves vagy?" meg hasonlóak. Na az ilyeneknél végignyomogják, hogy hasznos. Naponta több hasonló kérdés is van és a válaszok többsége tényleg hasznos, mert aki válaszol az általában megadja a korát stb.

Én egyébként valahol a TOP 200-ban lehetek. Persze az élmezőny valószínüleg jobban tudja ezt, mint én, de én így vélekedek.

2009. jún. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

En is az elso 10 kozott vagyok, de nem szoktam csak ugy lepontozni valakit, ok nelkul!

Igaz en nap mint nap fel jovok az oldalra es szivesen is valaszolok, nem csak pontozgatok.

2009. jún. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Miért érdekelne bárkit is az a toplista? Úgyse tudja a kutya sem hogy ki kicsoda. És semmi haszna nincs belőle az embernek. Akkor minek pontozgatna valaki csak úgy ész nélkül minden nap?
2009. jún. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
55000 pontbol 53000-t értékelésért kapott az 1. helyezett. Ugyh. tényleg van olyan aki szinte csak azért jár ide..legalábbis ezek szerint :(..elég szomoru.
2009. jún. 23. 00:43
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én azoknak pontozok, akiket megsajnálok, hogy a jó válasznál lepontozták.

Nekem meg az a lényeg, hogy ne kerüljek 80% alá, mert úgy érzem, hogy akkor az emberek nem nagyon hiszik el a dolgokat. Pedig egy 40%-os is tud jó választ adni.

2009. jún. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy ha tényleg mindenkit lepontoznának, akiket mások fel, akkor nem kapnának érte pontot, te nagyokos, és akkor nem lennének elsők... Elég hülye gondolat volt
2009. jún. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
akkor is kap erte pontot, ha lefelé pontoz te nagyokos. Egyebkent már eleve az is gáz, hogy ha felfele pontoznak, de csak azért, hogy pontot gyujtsenek...te kis utolso valszolo aki valoszinuleg a top10esben van :D
2009. jún. 23. 12:13
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
TE egy csicska vagy!!! Ha lepontoz egy választ, amit mások fel akkor esetleg pontlevonást kap!!! Istenem, de nem is tudom mit foglalkozok veled :D Pff anyám
2009. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Akkor kap pontot, ha úgy pontoz, ahogy a többség. De abban igazad van, hogy valóban csak pontozni járnak ide...szánalmas, de ez van :) A toplista pedig nem igazságos, mert az értékes válaszok szerint kellene lennie...
2009. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Fáj az igazság? :D
2009. jún. 23. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!