Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek változik a százalékotok?

Nektek változik a százalékotok?

Figyelt kérdés
Előrebocsátom, nem azért kérdezem, mert érdekel, hogy hány százalékon állok, hanem én csak azt furcsállom, hogy nekem hosszú hónapok óta egyáltalán nem változik a százalékom se lefelé, se fölfelé. Pedig pontoznak, zölddel, pirossal, és mégsem változik semmit. Ez hogy lehet?

2012. máj. 4. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem egyszer lepontoznak, mindig lemegy, aztán hetekig csak felpontozást kapok, akkor nagy nehezen visszajön. Viszont azt nem értem, hogy van itt valaki, aki mindig akkora hülyeségeket ír, hogy az eszem megáll (fenekeld egy a másfél évesedet, ha felébred éjjel, adj a gyereknek 3 hónaposan tehéntejet stb.), és ő stabilan 64%-on áll. :))
2012. máj. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Nekem változik.

Sokáig voltam 81%-on, de 1-2 hete megint lejjebb csúsztam.

Engem is pontoznak mindkét irányba folyamatosan.

2012. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi hogy írtatok!

ez érdekes, nekem nem változik egyáltalán

mióta megújult az oldal, azóta biztosan nem, pedig szinte minden nap itt vagyok, és kapom az értékeléseket is

2012. máj. 4. 23:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap alatt kúszott 1 százalékot felfelexDDDDDDDDDDD
2012. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is változik. Kedden még 88%-os voltam, most meg 86%-os.
2012. máj. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nha, pont fél órája tettem fel ugyan ezt a kérdést....nem néztem meg, hogy miylen kérdések vannak kint már. Nekem sem változik már 3 hónapja legalább semmi.
2012. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem változik már nagyon rég óta.

Viszont a férjem hosszú idő után ismét elkezdett gyakorizni, kb. három napig fenn volt az oldalon, és igen erősen mozgott a százaléka.

Én is megjegyeztem neki, hogy nekem már sok-sok hónapja meg sem mozdul a százalékom, pedig naponta itt vagyok, ő meg egyszer jön fel, és már megindult az övé.:)

2012. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én is megjegyeztem neki, hogy nekem már sok-sok hónapja meg sem mozdul a százalékom, pedig naponta itt vagyok, ő meg egyszer jön fel, és már megindult az övé.:)"

Erre csak azt mondanám logika(nem bűn).


Minél több ideje vagy itt, annál több értékelést kaptál logikusan. Tehát minél több értékelés, annál stabilabb százalék. Szóval képzeljük azt, hogy van egy mérleg, mindkét oldalon több száz, akár több ezer golyócska. Ha beledobsz melléjük néhányat, az az adott helyzetet nem rúgja fel, jókora mennyiségig stabilan marad. Ugyan ezt képzeljük sokkal kevesebbel, oda nem kell annyi, hogy változtasson. Természetesen ez nagyon idióta példa, egy 1-100-ig terjedő skála érzékeltetésére, de gondlom a lényeg érthető.

Én a magam kb fél éve után ott vagyok, hogy aztán pontozhatnak bár merre stabilan állok. Ebben nincs semmi szokatlan, így van rendjén.

2012. máj. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
91%

2. vagyok!

Vagy ennek a kérdésnek, vagy az itteni 100%-os válaszomnak köszönhetően visszamentem 81 %-ra. Látjátok? Változik ez!:)))

Pedig én is itt vagyok lassan 4 éve.

2012. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sokáig 84-86% volt, de aztán írtam egy-két jó tanácsot, ami úgy tűnik nem mindenkinek tetszett. Meg is lehet nézni. Úgy zuhanok, mint egy lyukas repülő :/
2012. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!