Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi lehet a probléma itt az...

Mi lehet a probléma itt az oldalon az értékeléseknél?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban kapok értékelésnél hibaüzenetet:

"Ezt a választ már értékelted, vagy erről a gépről értékelte valaki más".

Ha értékelek, a kezek eltűnnek, tehát nem tudok ismételni.

Ti is tapasztaltatok már ilyet?



2012. máj. 7. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Logikus, ugyanis egy választ egyetlen személy értélelhetne számtalanszor, de annak nem lenne sok értelme. A hibaüzenet akkor jelenikeg amilor az adott gépről már értékelve lett adott válasz.
2012. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát pont arról beszéltem, hogy ott vannak a kezek, tehát még nem értékeltem. Egyébként is biztosan tudom hogy nem. Mégis ha ráklikkelek, akkor jön az üzenet.
2012. máj. 7. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosan más is használja a gépet.
2012. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordult már ilyen korábban, nem nagyon értettem.... Pedig egyedül éltem, a gépet biztosan nem használta más... Ha sokszor fordul elő, akkor dobj egy mailt az üzemeltetőnek a hibáról, reméljük javítják eccecsak :)
2012. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy duplán kattintasz a kézre, és a második kattintásod eredményét látod, ami már úgy tekinti, hogy értékelted korábban a választ. Ha Frissítést nyomsz ilyenkor az oldalon, akkor is nem értékeltnek látod a választ?
2012. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha egyszer valaki rákattint egy kézre, azok rögtön eltűnnek. Egyáltalán a hibaüzenet létét nem értem, mert így véletlenül sem lehet megpróbálni sem újra értékelni. Lehet hogy valamikor nem tűntek el a kezek értékelés után, akkorról maradt itt.

Azért különös, hogy ez 99%-ban a politikai rovatban fordul elő. Lehet, hogy a liberális piroskéz nyomingerek hekkelik az oldalt?

2012. máj. 10. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!