Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki Angliában él az tudna...

Aki Angliában él az tudna válaszolni? Tényleg olyan nagy probléma van a muszlimokkal arrafelé?

Figyelt kérdés
Egy-két helyen olvasni, hogy vannak Londonban sária-zónák (Tower Hamlets városrész), ahol az ő barbár jogrendjük érvényes. Sok a konfrontáció is velük. Ezeknek van valóságalapja, vagy csak túllihegik a problémát és csak a szélsőjobb használja félelemkeltésre, feszültségre és a válság miatt gondok "levezetésére"? Szóval mi az igazság? Elsősorban ott élők véleményére vagyok kíváncsi!

2012. ápr. 12. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Bár én nem Londonban élek(Oxford) itt is élnek jócskán muszlimok.Én nem tapasztaltam ilyen durva dolgokat.

De az lehetséges,hogy a saját területükön,saját muszlim valláson belül vannak szabályok.

Azok akik nem muszlimon azok Londonban,Oxfordban és az összes angliai városban nem költöznek a muszlimok lakta területekre.Éltem Londonban és akárcsak Oxfordban vannak külön zónák ahová az azonos népi emberek költöznek.Így alakult ki a kínai negyed,arab negyed,muszlim negyed,feka negyed. Ilyen helyekre épeszű ember nem költözik hacsak nem odavalósi.

2012. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ma 19:22


És mit gondolsz valós a veszély, amit egyesek állítanak a muszlimokról vagy túl van reagálva? Te milyennek tapasztaltad a helyzetet?

2012. ápr. 12. 20:28
 3/7 anonim válasza:
nottinghamben elek,egy muszlim lakta kornyeken es semmi konfliktusom, bajom nem volt edig veluk, nagyon baratsagosak meg az aszzonyok is mosolyognak, persze ugy ahogy van rossz,problemas katolikus vagy akarmelyik vallasrol is legyen szo naluk is ...
2012. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Erősen ALULreagált a dolog, a muszlimok barbár állatok, mind, de angliában ezt konstruktíve és szándékosan takargatja a média. Nem érvényes a Sharia sehol, de a kezedbúl a kólát kiverik, és a bíróságon olykor felmentik a négy szudáni patkányt (nőket), akik két másikat összevertek. Miért? Mert felháborította őket hogy ittasak voltak. Miért nem ítélték el őket? Mert "vallásos emberként érthető volt a felháborodásuk". Nincs Sharia, de Anglia beszari, mocskos, lusta, dilettáns, ostoba, és gyáva ország.


Az igazság DURVÁBB mint az olykor felreppenő bulvár-hírek, ami azért csak bulvár, mert azt nehéz cenzúrázni.

2014. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Londonban élek, jártam egy iskolába egy éve egy olyan környéken, ami többségében muszlimok lakta. 22 éves nőként nem éreztem egy percig sem veszélyben magam, pedig a nyár kellős közepén (akár csak most) sem takargattam magam. Egy másik rész, ahol családdal élnek, ott is sok muszlim él, de szép, tiszta, csendes környék. Egy nagyon jó barátom is muszlim. Beszéltem vele és mondta, hogy azok az árusok, akik a lányok után megfordulnak vagy szólnak is valamit, vagy akik az utcán veszekednek, őket a normális muszlimok alul iskolázatlannak, ostobának tartják.
2014. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na persze. Fentebb a klasszikus buta magyar kis lyuk esete, akit mézesmadzagon erőszakolnak majd meg heten.
2014. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Neki nagyon jó barátja is muszlim, jaj. Egy birmingham-i általános iskola igazgatóját éppen most feddték meg (csak megfeddték!) azértm ert többekközt a fehér lányok mélyen legalacsonyabb erkölcseit (így), a fehér fiúk lustaságát, a 9-11 terroristák szabadságharcát hangoztatta, illetve nem muszlim lánygyerekeket fejkendő hordására kötelezte.


Na, itt tart az iszlám és Anglia. Te meg, buta libácskám szivem, elolvastad a koránt? Sura 8:13, "a nők nektek szántóföld, menjetek rájuk úgy, akkor, és ahogyan akartok". Minden egyes muszlim terrorista, etnikai és ideológiai alapon is, nem csak a vallás miatt, az a legkevesebb.

2014. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!