Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme kiírni azt egy adott kérdés feltevésénél hogy "normális válaszokat lécci"?

Figyelt kérdés
Most akik ezt kiírják komolyan úgy gondolják, hogy ennek a felszólításnak a hatására csak normális választ fog kapni? Ha igen, mire alapozzák?
2012. jún. 3. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Arra,hogy ember vagy,tiszteletben tartod a másik ember kérdését,eért nem fogsz paraszt módon hozzászólni témához csak azért,hogy hozzászólj..
2012. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
bazzeg ...
2012. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tűnik, mintha az ilyen jellegű kérdések csak vonzanák azokat az embereket, akik nem normális válaszokat adtak. Nekem ez jött le. Szóval nem tudom ésszerű-e így kiírni.
2012. jún. 4. 23:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert vannak tapasztalataik. Velem is előfordult már nem egyszer, hogy újra fel kellett tennem a kérdést, mellékelve a "Nem kérek vitát! vagy Csak értelmes válaszokat kérek, köszönöm!" mondatokat, de sokan még ezekből sem értenek. Mondjuk a "lécci" szótól falramászom.
2012. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, aki a "lécci"-vel indítja a mondanivalóját, azt nem is csodálom, hogy ellepi a trollok gyülekezete. Egyszerűen az ilyet nem lehet komolyan venni. Arra sem veszi a fáradságot, hogy helyesen írja ki, mi a baja, de elvárja, hogy komoly hozzászólásokat kapjon rá. Én az ilyen kérdéseket el sem olvasom, mert némelyik kész IQ-vákuum!

Nincs értelme ezt kiírni, főleg ilyen igénytelen formában, mert ezzel úgysem szelektálja ki az aljanépet, épp ellenkezőleg.

2012. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert csupa baromságot írnak alá-.- pl: fogyni szeretnék: menj el wcre mi ez már? :O az ilyenek húzzanak a francba!!!!!!! :@ én is kiszoktam írni
2012. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Igen, van értelme, mert van sok hülye válaszoló, akik, h ne mondjam szebb szóval, h mire veszik az embert, inkább csak úgy fogalmazok, h görénykednek.
2012. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!