Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 2hónap után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 2hónap után nem szerelmes belém, de aztmondja belém tudna szeretni. Van ennek így értelme? Érdemes kivárni, normális hogy nem szerelmes még?

Figyelt kérdés

de ha érzi, hogy belém tudna szeretni, akkor hogy hogy még nem szeret. Ha tudja hogy belém tud zúgni akkor ott már kéne hogy legyen szerelem. Hiszen akkor nem érezné hogy belémtudna habarodni.


Aztmondja szeret és fontos vagyok neki,de nem szerelemből szeret.

AKKOR MI AZ EBBEN AZ ESETBEN HOGY "SZERETLEK"??????????????????????????????NEMÉRTEM


2011. máj. 14. 18:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

aztmondta nem csak testileg vonzódik hozzám hanem LELKILEG IS, és fontos vagyok neki, és sosem tudna rám barátként nézni.

De ha ez nem szerelem akkor ő MIT NEVEZ ANNAK?

ő irta lelkileg kötődik hozzám, fontos vagyok neki...

AKKOR NÁLA MI A SZERELEM HA NEM AZ HOGY A MÁSIK FONTOS ÉS FOLYTON HIÁNYZIK (eztis mondta) egyfolytába rámgondol és aggódik értem stb

2011. máj. 14. 18:41
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés volt már ma feltéve csak egy picit másképp fogalmazva!Erre mi honnan tudjuk a választ?


De itt van,hogy már kérdezted kaptál válaszokat,nade azzal mit érsz a párod nem fog jobban szeretni mert mi azt írjuk

2011. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme kísérleti egérnek lenni, akin az érzelmi fejlődését teszteli valaki. Ha engem kérdezel. Ha most az elején nem szerelmes, sose lesz az.
2011. máj. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de ha nem érez irántam, akkor miért van velem? még le se feküdtünk, szex válasz kizárva.

És miért akar mindig találkozni? Miért nem akar hazamenni még akkorse ha az egész napot együtt töltjük???

És miért nem enged el? mikor mondtam hogy szakítsunk...

AKKOR MIÉRT ÉRZI AZT, H BELÉM TUDNA SZERETNI?

2011. máj. 14. 18:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó kérdés :) Szerintem ő ugyanolyan tanácstalan az érzelmeit illetően, mint te. Talán van egy ex, akin nem tudott túllépni, van valaki, aki rajtad kívül még tetszik/tetszett neki, vagy hasonló.
2011. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 yuda ***** válasza:

Ha te nem tudod megfejteni azt akit ismersz, akkor gondolod, ha sokadjára felteszed ide ugyanazt a kérdésed, majd jön valaki és fogja tudni mit gondol?és azt honnan fogod tudni, ki gondolja közülünk a legjobban?

Szerintem unatkozol csak...nézzél inkább tv-t! :D

2011. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

A szerelem fordítva működik: az ember először szerelmes, aztán kiábrándul.

Olyan van, hogy beléd tud szeretni, de azt nem szerelemmel teszi, hanem megszokásból.

A barátod valószínűleg csak nem akar egyedül lenni. Esetleg szeret a társaságodban lenni, de ha most nem szerelmes beléd, később sem lesz az.

Hacsak nem azért mondja mert valami nem tetszik neki benned, és várja hogy megváltozz a kedvéért. 21/L

2011. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ezt írta:

"de épp ezaz h szeretlek csak ne merem azt mondani rá h szerelem de csak mondani nem merem mert érezni érzem"

de nem eröltetek magamba semmitse

*mert amit irántad érzek azt érzem és nem bemesélem magamnak

*én télleg szeretlek és nem csak mondom hanem érzem mert akit nem szeretek azért nem küzdök nem harcolok

*de érted képes vagyok bármikor küzdeni harcolni"

2011. máj. 14. 19:18
 9/11 A kérdező kommentje:

adtam neki 1hét gondolkodási időt. én szerelmes vagyok belé, ezt tudom.

és mondja hogy nem meri ráfogni és kimondani hogy benne ez szerelem.

tiltakozott az 1hét ellen, ezalatt nem beszélek vele, és nemis talizunk.

mondtam hogy nyugodtan gondolja át mit érez mit akar...

de mondta hogy akkorsem akar elveszíteni és ezt 1hét után is így fogja gondolni és igenis fontos vagyok neki és kezd megismerni és kezd kialakulni benne a szerelem.

mondtam h nembaj...gondolkozzon

2011. máj. 14. 19:48
 10/11 Pendulum92 ***** válasza:

Tudom, hogy elavult a kérdés, DE


TE JÓ ÉG! basszus, egy kapcsolat, barátság(mert az a hosszú, komoly kapcsolat alapja) nem erről szól. Te ki akarod erőszakolni a barátod szeretetét, szerelmét. Ez nem az elfogadás, szeretet, hanem az önzés kategóriája!


Ilyen vérmes nőt se láttam még, mint te.

2013. jan. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!