Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ebben a topikban miért pontozn...

Ebben a topikban miért pontoznak le sokakat?

Figyelt kérdés

Mintha az lenne a menő, hogy direkt lepontozzák azokat a válaszolókat, akik nem a kérdezővel értenek egyet.


Pedig állítólag ide már értelmes felnőtt eberek írnak.



2012. jún. 5. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én sem értem. :/
2012. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Az értelmes felnőtt emberek miért borulnak ki egy százaléktól? Nem lesz tőle se jobb, se rosszabb, akármennyi is az.


Nekem ez a pontokat figyelés kicsit olyan, mint kisiskolásként a "nekem miért nincs annyi matricám, mint a Gizikének".


Komolyan, miért olyan fontos ez a pontozás?

2012. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem feltétlen a kérdező pontozza le a válaszokat, van aki csak azért jár fel ide, hogy ezzel szórakozzon, de egy értelmest választ nem tud írni.

Én sem foglalkozok már vele, ha tudok segítek a kérdezőknek, ha lepontoznak, ha nem. Ez legyen a legnagyobb örömük.

Sajnos már teljesen feleslegessé vált ez a funkció, hisz sokszor nem csak az ír jókat, akinek magas a %-a.

2012. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Így van ahogy előttem írták. Nem a százalékot kell nézni, hanem a válaszok milyenségét, a segítőszándékot. S valóban az esetek túlnyomó részében nem maga a kérdező pontoz le.
2012. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Most is lepontoztak egy válasznál (42%), pedig nem írtam hülyeséget, csak nem álltam be a sorba szidni a szituációban szereplő személyt, hanem próbáltam átvilágítani a helyzetet.


Szóval nyugi, szerintem sokan vagyunk így, akik nem érti, de nekem az a lényeg, hogy segítsek, nem pedig, hogy %-kat gyűjtsek.

2012. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem is állandóan lepontoznak múlt héten 90 %-os voltam most meg 76% bravo
2012. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
És akkor mi van? :D
2012. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszi magáról, hogy vicces a nevető jelével!
2012. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én sem a %-ra megyek, de baromi felháborító, hogy 5 perc sem telt el a válasz után és már 0 mindenki. (pontosabban sokan)
2012. jún. 6. 18:24
 10/12 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb, ha csak az pontozhatna, aki a kérdést kiírta.
2012. jún. 7. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!