Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már negatív tapasztalatot...

Volt már negatív tapasztalatotok a moderátorokkal?

Figyelt kérdés
Nekem még nem, szerintem teljesen korrektek!!!!! De tényleg!! :)
2012. jún. 12. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szoktál szabálysértő kérdést jelenteni, annál megfigyelhető hogy eltérőek a moderálások. Sokszor hagynak meg olyan kérdéseket, amik egyértelműen nem valóak az oldalra.

Ez persze nem általánosságban igaz, inkább emberenként eltérő. Vannak olyan napok, amikor látszik hogy az előzőekhez képest más moderál, mert sorban figyelmen kívül hagyja a jelentett kérdéseket.


Talán egy vérfrissítés nem ártana, csak hát nem könnyű megbízható és lelkiismeretes embereket találni, és csak úgy hatalmat adni ismeretlenek kezébe.

2012. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jól mondod. Irónikus akartam lenni, persze hogy volt problémám egyesekkel. Jelentek egy hülye kérdést és nem törlik ki. Most viszont nagy valószínűséggel ezt kifogják, mert nem szeretik, ha kifogásoljuk őket. Csak ezzel nem oldanak meg semmit. Akinek nem inge, ne vegye magára, mert vannak azért kedves modik is.
2012. jún. 12. 16:20
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Hajajj... de még mennyire!

Röviden írom (egyrészt mert nem akarom túlságosan részletezni, másrészt mert már elég régen történt):

Egyszer kiírtam egy kérdést. Nos, valakinek nyilván vicces volt a szenvedésem, mert kiírta ugyanazt. Azzal a különbséggel, hogy ő lányként írta ki. De tényleg ugyanazt írta ki, az egészet bemásolta, csak ezeket változtatta meg. Én erről nem is tudtam.

Aztán valaki beszólt nekem az én kérdésemnél, hogy miért szórakozok, amikor azt a kérdést is én írtam ki. Akkor láttam, hogy mi történik és kisebb vitába keveredtem a moderátorokkal. Na de a lényeg!!!! Az egyik moderátor azt állította, hogy én utánoztam le azt a másik kérdezőt!!! Magyarán azt mondta ne pattogjak, mert én másoltam le. Pedig ez nem igaz, azok az én saját szavaim voltak és ő másolta be szóról-szóra! Annyira dühös voltam akkor! Persze utána már törölve lett az utánozó kérdése, így a dátumokra sem tudtam volna hivatkozni, meg egyébként is ezek után hiába mondtam volna, így nem törődtem a dologgal.

2012. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt hogy feltettem egy kérdést az egyik pártról 2 éve egy kérdést, nem történt semmi, szépen jöttek rá a válaszok.

Majd 2 hét múlva kiemeltem, rögtön jött a moderátori üzenet, 2 sorban írta hogy mennyi provokatív és szabályellenes a kérdésem, kis személyeskedéssel megfűszerezve, persze még le is tiltott. Gondolom az a moderátor egy vérbeli pártszimpatizáns lehetett.

2012. jún. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kérdéseket is törölnek néha, amikkel nincs semmi baj, nem tartalmaznak trágár szavakat meg ilyesmiket.
2012. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Korábban nem, az utóbbi időben viszont csak azért nem, mert a jelenlétük ritkán érezhető az oldalon. Éppen most is találtam egy reklámot, amit bent hagytak, még csak jelenteni se lehet, mert látták már. Biztos ismerős, vagy valami.
2012. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a látták már dolgot nem értem. Egy csomó kérdés marad rossz kategóriában, mert látták már vagy, mert régi.
2012. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én sem értem. Csomószor előfordult, hogy pl. az önismereti kérdéseknél videójátékokkal vagy msn beállításokkal kapcsolatos kérdések voltak és nem tudtam jelenteni, mert már látta moderátor (jó, de a kategóriát is?).


Vagy vannak régebbi kérdések amikor a kérdező vagy egy-egy válaszadó rendkívül durván, mindenféle csúnya szavakkal fejezte ki magát. Ezeket sem lehet jelenteni, mert már régiek.

Ahhoz meg azért bevallom nem sok kedvem van, hogy minden ilyen alkalommal e-mailt írjak. Pláne azok után, ami velem is történt (amikor ugye e-mailben azt írta az egyik kedves személy, hogy én hazudok és én másoltam le más kérdését, csak akkor azt nem értem miért a másik kérdést törölték végül és nem az enyémet).

2012. jún. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Negatív nem. Olyan volt, hogy nem értettem mindig egyet a döntésükkel. Néha túl szigorúak, akkor kicsit bosszankodom, hogy pl. nem hagyták meg a kérdésem, vagy átrakták, de hamar túlteszem magam ezeken. Ezt nem is bírálhatom felül, hiszen az ő munkájuk, az ő döntésük.

Egyszer írtam emailben nekik, akkor kifejezetten udvarias és kielégítő választ kaptam. Gyakorlatilag szinte csak jót tudok mondani :)

2012. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Rengeteg egyértelműen kitalált kérdést hagynak benn jelentés után is.

Előszeretettel törölnek kommentet szó nélkül. Enyémeket is, másokét is.

Egyszer tettem el elméleti kérdést, kapásból dobták a humor topicba. Szó nélkül. Ott aztán biztos sok, a Tudományok kategóriában jártas ember fogja olvasni... Egy rohadt szót nem írtak oda, sőt, még a "Miért" kérdésemre is csesztek reagálni.

Szóval én NEM vagyok megelégedve a moderátorok teljesítményével és objektivitásával.

G.

2012. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!