Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a véleményetek a privát...

Mi a véleményetek a privát üzenet küldése funkcióról? Örültök hogy annak idején bevezették vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 11:39
 1/4 dirtboy ***** válasza:

én örülök neki,teljesen hasznos dolog.

ott tudok beszélgetni más válaszoló kollégákkal,sokszor ott keresnek fel a régi kérdezők ha kérdés van és nem tesznek fel új kérdést ha a véleményemre kíváncsiak.

vagy ha valamelyik kérdésnél eltérnénk a témától akkor csak át megyünk privátba és máris nem off-olunk.

szerintem hasznos a privát üzenet lehetőség.

2012. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2xSü ***** válasza:
100%

Célszerű minden olyan dolgot publikusan kezelni, ami valóban publikus, hiszen így mások is tanulhatnak a dologból. Néha előfordult, hogy a személyes üzenetben feltett alkérdésre, nézőpontra az eredeti kérdésnél válaszoltam, mert úgy láttam, másnak is hasznára van, és nem tartalmaz olyan információt, ami személyes lenne.


De bizonyos esetekben kell ez a privát kommunikáció. Pl. én informatikusként sok informatikai kérdésre válaszolok. Ha pl. valaki azt kérdezi, hogy hogyan tudja betörésmentessé alakítani a honlapját, és a válaszom alapján megbízik bennem, akkor tényleg jobb, ha privátban küldi el mondjuk az adott honlap címét, nehogy szanaszét hackelje bárki, aki a kérdésénél jár.


Tehát a funkciónak van létjogosultsága. Rajtunk áll, hogy tudjuk-e ezeket rendeltetésszerűen használni. (Sokszor azt látom, hogy nem.)

2012. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasznos dolog, csak sajnos néhányan arra használják, hogy szidalmazzanak másokat.
2012. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb így, hogy az oldalon kapjuk meg a privátot, mint korábban emilben.
2012. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!