Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tetszene ez a fajta pontozás?

Tetszene ez a fajta pontozás?

Figyelt kérdés

Idegesít, hogy valaki lepontoz vkit azért, mert nem ért vele egyet. Vannak olyan kérdések, amelyekre minden válasz hasznos. Pl. hány szexpartned volt... ha vkinek 1 volt, akkor az hasznos, de ha vkinek 200 az ugyanúgy hasznos. Ilyenkor jönnek a szüzek vagy a prűd csajok és lepontozzák.

Szerintem úgy kellene, hogy lenne két százalék. Az egyik, hogy hány %-ban hasznos-e a választ. Ezt csak a kérdező tudná pontozni.

És lenne egy másik, amire a többi válaszoló tudna pontozni: "egyetértek" vagy "nem értek egyet"

Szerintem így sokkal korrektebb lenne.

Nektek mi a véleményetek erről?


2009. júl. 13. 02:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem hülyeség,de én sosem azt nézem,hogy lepontoznak e vagy sem,hanem,hogy megpróbáljak kielégítő választ adni minden kérdésre!Amire nem tudok válaszolni,arra meg nem válaszolok!

Ennyi:)

2009. júl. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek. Csak ez sosem lesz, hiszen az oldalnak bevételkiesést okozna, mivel a sok prüd p.csa nem járna ide "bosszút állni" az életet élvező lányokon :)
2009. júl. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csupán azért szokott fájni, ha lepontoznak, mert általában okos, hasznos dolgokat írok - segítek - és nem szeretem amikor az egészség rovatban a tudományos, orvosi írásomat valami varázsló népség eltünteti a süllyesztőben.


Egyébként meg legkevésbé sem érdekel, hogy milyen százalék van a válaszom alatt, de igazad van abban, hogy az emberek hülyén pontoznak, sőt, sokszor a kérdező is.

2009. júl. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó lenne szerintem, annyival egészíteném ki, hogy amikor valaki bejelölné, hogy nem értek egyet, akkor meg is kéne indokolnia, hogy miért.
2009. júl. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem ezt sokan nem használnák... Nekem az volt az ötletem, amit sokszor fel is vetettem, hogy csak felfelé lehessen pontozni. És akkor a kérdések mellett lehessen látni, hogy hányan adtak rá pontot. Így nem lenne sértődés, mert ha valakinek nem tetszik a válasza, egyszerűen nem kap rá pontot, akiké meg jó, azok sok pontot kapnak rá.
2009. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem,attól miért prűd pics* valaki, hogy nem feküdt össze a fél várossal. Én azokat hívom kurv*knak, már bocsi. Ha nekem olyan igényem van,hogy nem adom magam oda minden pasinak, attól lehetek perverz állat a barátommal. Ha ebből indulok ki, akkor én is prűd vagyok, mert 20 évesen feküdtem le a barátommal és csak ő volt eddig. Egyszerűen nem voltam kész a dologra. És a fiúk is többe néznek, mert a haveri társaságomban a fiúkat hallom,hogy beszélnek azokról a csajokról,akik már sok fiúval voltak..."azt meg lehet b*szni,az egy kurv*"..kb. ennyi. Na inkább legyek prűd,mint kurv*.

Mellesleg még annyi,hogy attól,hogy ilyen vagyok, soha nem pontozok le senkit azért,mert 5-10-200 pasival volt. Válaszolni és kérdezni járok ide,nem lepontozni. Egyébként az ötleted jó,mert sokan sportot űznek a lepontozásból, az én válaszaimat is rendszeresen lenyomják.

21/L

2009. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értek 100%-ig egyet ezzel. Így ugyanúgy lehetne lepontozni, mint ami a mostani rendszerben idegesít sok mindenkit. Sokan meg nem azért pontoznak le vkit, mert nem értenek egyet a válasszal, hanem csak szórakozásból. Talán még azt sem olvassák el, hogy mit írt az illető, csak minden témába belemennek, és nyomogatják sorban a lefelé mutató kezet.

Azzal viszont sokkal jobban egyetértenék, ha olyan lenne a pontozási rendszer, mint amit már előttem írt vki, hogy csak egyféleképpen lehessen szavazni. Pl. hogy hasznosnak találom-e a választ. Aki meg nem találja annak, az egyszerűen nem pontozza azt. (mert ugye nem lenne mivel)

2009. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már olyan is lehetne, hogy kérdés kiírásnál lehessen állítani, hogy csak én értékelhetem (a kérdező) vagy mindenki.

De a véleményem: szerintem teljesen mindegy, már rég nem érdekel az egész pontozás, mert sokszor kiteszem a lelkem rendes választ írok és mégse tetszik egyeseknek. Hát mosolygok egyet és ennyi, boldogsággal tölt el, hogy én akkor is rendes választ adtam és igenis intelligens vagyok és talán tájékozott is.

2009. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
de a kérdező így is el tudja dönteni, hogy hasznos-e a válasz. miért kellene neki azt jelezni? szerintem az egész pontrendszert törölni kellene, v agy valahogy szabályozni. pl ha már 10 ember azt állította, hogy hasznos, kettő meg, hogy nem az, akkor többet ne lehessen arra a válaszra pontot adni, hanem írja ki, hogy EZ A VÁLASZ HASZNOS. és kész:):)
2009. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, mert a pontozás egy jelzés is a kérdezőnek. Volt nem egy olyan kérdés, amire tök marhaságot válaszolt valaki, de a kérdező elhitte. Na itt muszáj volt pontozással is jelezni, hogy nem jó a válasz.
2009. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!