Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy itt az...

Miért van az, hogy itt az emberek aszerint pontoznak, hogy mennyire teszik nekik a válasz és nem aszerint, hogy mennyire hasznos?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés, hogy tetszenek-e ezek a zenék. Én válaszoltam, hogy igen, sőt az egyik előadó a kedvencem közülük. 0%-ot kaptam rá, pedig a kérdéshez tökéletesen illett a válaszom.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3227668-szer..


2012. júl. 25. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a kérdező pontozott le mindenkit, mert látszik, aki nem értett vele egyet, az 0%-os, aki meg mondta, h sz@rok azok a zenét, az meg 100%-os. Az ilyen emberek buták egyszerűn, én nem is foglalkozok a százalékkal. Viszont sokkal idegesítőbb, mikor leírom vhov a véleményem, erre vki elkezd privátba írogatni, teljesen értelmetlen dolgokat, káromkodik stb, mire könnyűszerrel leszerelem mégjobban felidegesíti magát és jelent a moderátoroknál, közbe pedig én nem csináltam semmit, és én leszek kitiltva az oldalról (megtörtént). Na ez az abszolút idegesítő
2012. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
azért mert az emberek buták, és ez itt elég gyakori.
2012. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van aki nincs is tisztában a "pontozás" lényegével.

Egy kérdésnél egy válaszoló hasonlóan megreklamálta, hogy miért lett lepontozva, hisz a kérdésre válaszolt, mire egy illető közölte vele, hogy a "pontozás" azért van, hogy kifejezhessük mennyire értünk egyet a válasszal.

Pedig egyáltalán nem ezért van. Ahogy te is írtad kérdező, azért, hogy értékelni lehessen ,hogy a kérdés szempontjából mennyire hasznos.

Tehát van aki használja, úgy, hogy nem is tudja mire van.:(

2012. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vegyük észre, hogy a kis kezecskék mellet ez áll: "Hasznos számodra ez a válasz?"


Nem az, hogy hasznos-e a kérdező számára, vagy hogy megfelelő válasz-e a kérdésre. Saját, szubjektív véleményt kérnek, amit az ember úgy értelmez, ahogy akar.

2012. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 default. válasza:
Mert az emberek az eszük helyett érzelemből cselekszenek
2012. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

No meg, mivel elég sok... hát, hogy is nevezzem őket... nyomorék gyökér tanyája is ez az oldal, akik olykor igen fura nézeteket vallanak, a hasznos, igaz és pontos válaszokat ők aszerint osztályozzák, hogy az azokban írtak mennyire felelnek meg háborodott világképüknek.


Ha például nem próbáltam volna elmebeteg ufóhívők és fanatikus, elvakult vallásos népek által körberajzott kérdésekre válaszolni, akikkel nyilván nem lehet normális társalgást folytatni, az én statisztikám is jó 10-15%-kal szebb lenne.

2012. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Egy meseszép ***** válasza:
Én a politika kategóriába írogatok megfelelő válaszokat, de lepontoznak... :(
2014. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!