Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért pontoznak le ha odaírom...

Miért pontoznak le ha odaírom a válaszaimhoz a koromat?

Figyelt kérdés

csakmert észrevettem hogy amikor írok egy választ,és odaírom hogy 13L akkor lepontoznak. persze pár válasszal ezután valaki tökre ugyan azt írja mint én csak ő már 21 vagy mittudom én hány éves és őt felpontozzák.

miért csinálják ezt? attól hogy 13 éves vagyok még nem vagyok retardált ..


2011. aug. 10. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kérdésnél érdektelen hogy a válaszadó hány éves, ezért NE ÍRJÁTOK ODA
2011. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jah :o :/ de attól még értelmes választ írok és pont ezaz hogy mások is odaírják de őt már felpontozzák

ez nem fair -.-

2011. aug. 10. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor ird ki h 20 L
2011. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva, azt nem értem, hogy mire jó ez a le-fel pontozás? Miért érdekel ez téged? Én 27 éves vagyok és három dolog miatt járok fel. Az egyik, hogy jót szórakozzak az infantilis kérdések sokaságán, illetve néha válaszoljak rá valami borzasztó nagy marhaságot. A másik, hogy segítsek azon, akin tényleg lehet és érdemes, és harmadik, hogy időnként kérdezzek valamit. Az összes többi csak körítés hozzá és nem kell vele foglalkozni. Mivel a legtöbb le-felpontozás nem objektíven történik, hanem érzelmi alapon, így teljesen felesleges jelentést tulajdonítani neki. Ezek nem a valóságot mutatják csak azt, hogy adott kérdéseknél mennyire tudtad magadat szimpatikussá tenni a többség felé.

Ja és igen, ne írd oda a korod sehova. Én se szoktam, senkinek semmi köze hozzá.

2011. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

amúgy régebben engem se érdekelt csak múltkor valaki írta hogy arra jó a fel-le pontozás hogy megnézze hogy ki mennyire hülye -.^

és mivel nekem most asszem 57%,kezdtem aggódni hogy tényleg ilyen marhaságokat írnék?

bár az is igaz hogy néha vannak elég bugyuta válaszaim de akkor se lehetnék 57%os :o ://

2011. aug. 10. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!