Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A vallásosok miért pontoznak...

A vallásosok miért pontoznak le itt mindenkit, aki leírja a véleményét és nem egyezik az övékével?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 21:01
1 2
 1/13 rémuralom ***** válasza:
79%
Nem a vallásosok csinálják ezt. Ha benézel néha a politika témakörbe, ott is folyton ez van. Van néhány elvetemült, akinek semmi baja a vélemények szabadságával mindaddig, amíg mindenki azt gondolja, amit ő. De amint más véleménnyel találkozik, habzó szájjal és remegő kézzel keresi a lepontozógombot. Ehhez nem vallásosnak kell lenni. Ehhez fanatikusan kell hinni akármiben. A katolicizmusban, a liberalizmusban, a nacionalizmusban, az ezotériában, vagy bármi másban.
2012. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Hát, ez nem csak a vallás kategóriában van. Ha megnézed, szinte minden véleményezős kérdésnél van valami "norma" és "mindenki" aszerint pontoz.

Néha azok viszik a prímet, aki a zuhany alatt "természetesen" pisilnek, néha azok, aki a WC felhajtásának elmulasztását halálos bűnnek tekintik.

Néha azok, akik az anyóst szidják, máskor azok, akik a hálátlan menyet (kérdezőt).

Mindegyik valós példa az oldalról.

2012. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
A többieknek teljesen igaza van. De ha téged mindig mindenki lenulláz, akkor elgondolkodnék egy picit.
2012. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
A nem vallásosok miért pontoznak le itt mindenkit, aki leírja a véleményét, ami nem egyezik az övékével? :)))
2012. júl. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Lepontozott válaszoló vagyok. Csatlakozom 4.-hez, kíváncsi vagyok ugyan kinek a tyúkszemére lépett a válaszom? Tényleg érdekel.
2012. júl. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

#5, azért lettél lepontozva, mert nem azt írtad, hogy a vallásosok hülyék és csorog a nyáluk stb...


Berta:

Jogos a kérdés:)

Talán így könyebb lesz majd rá válaszolni xD

2012. júl. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem én voltam. :)

Én egyáltalán nem is értékeltem még ebben a kérdésben.


De fogadni mernék, hogy nem fogja bevállalni az illető; soha nem is szokták. Csak nyomkodják a pirosat, gyakran érvek helyett, aztán jónapot. Pláne a keményebb témáknál, ha valaki fel mer vállalni egy nem népszerű véleményt...


Nekem már van egy rakás 0 %-os válaszom; sőt, egy tripla nullám is van (= egy kérdés egyetlen oldalán 3 db 0%-os válasz). :P

Na, ezt a rekordot döntsd meg, ha bírod. :D

2012. júl. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

Bocsi, az előző az 5. válaszolónak szólt, amikor elkezdtem írni, akkor még nem volt 6.


Nem baj, eggyel több válaszom lesz, amit majd le lehet pontozni. :P

Majd figyeljétek csak meg, mennyit esnek a %-ok, ha úgy igazán beindul az élet ebben a kérdésben. :D


Szia, hatoska. :)


Csak egy hirtelen ötlet volt, mert nem akartam elkezdeni a szokásos szöveget, hogy nem kellene általánosítani, meg hogy honnan tudja, hogy ki kit pontoz le stb. :D

2012. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is volt már tripla nullám, egymás után. :D Amúgy a válaszodból levettem, hogy nem te húztál le.


Azért igazán vehetné a fáradságot a lepontozó, hogy megtudjuk mi a baj?

2012. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Egymás után??? Aztaaa... Akkor te nyertél. :D


Hidd már el, hogy nem fogja venni a fáradságot az illetékes... Csak sunnyogni tudnak. :P

2012. júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!