Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Komolyan, nektek nincs olyan...

Komolyan, nektek nincs olyan érzésetek, h van olyan kérdező (tisztelet a kivételeknek! ) akik két névvel vannak regisztrálva?

Figyelt kérdés

Nem is baj lenne, hiszen mindig vannak kiskapuk, nem ez a problémám. Hanem hogy egyes eszesek válaszolnak is a saját kérdésükre!!

ÉS ez sem lenne baj, de könnyen rájön az ember, h ki az aki csak szórakozik, mert 1xűen hü.lye választ ad és abszolúte nincs lepontozva....

És ez a kisbabás résznél felhúz rendesen....:S

Akinek nem inge.....De ti észrevettétek ezt??

Vagy már én vagyok paranoiás??


2012. júl. 30. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
én még ilyet nem tapasztaltam
2012. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
még én sem vettem észre ilyet.
2012. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
47%
ha így is van nem izgat....ilyenen húzod fel magad?minek?
2012. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sókristály válasza:
100%

Egy kérdésnél ébredt fel bennem, és másokban is a gyanú.

Állati nagy butaságot reklámozott a kérdező, kivétel nélkül mindenki azt írta neki, hogy nem jó úgy, rosszul gondolkodik. Már vagy 3 napja fenn volt a kérdés, amikor egy új válaszadó csatlakozott be, még százalék nélkül, tehát friss volt. Szóról szóra ugyanazt szajkózta mint a kérdező.

Elég nyilvánvaló volt, hogy Ő hozott létre még egy felhasználónevet. ezt többen megemlítették neki, persze tiltakozott.

A poén csak az volt, hogy nem figyelt oda, mikor melyik névvel lép be, így hol a kérdező kommentjeként, hol a másik felhasználóként válaszolgatott a kérdésekre.

Máshol viszont még nem tapasztaltam ilyet.

2012. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
47%
Nem is jutott ilyen az eszembe még!
2012. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én különben 4. éve vagyok fent, tehát elég nag a tapasztalatom. Rengeteg kérdéssel találkoztam, tehát nem "kezdő" vagyok. Olyan is volt már, hogy 99%ra biztosan "éreztem" h vki feltett egy kérdést, és hogy jobban menjen a pontozás beírt egy úgymond "kötekedő" nevében, akire rögtön ráugrottak a többiek. Ez nagyon nem tetsző dolog.... Mert -hangsúlyozom- nem azzal van a gond h 2 névvel van beregisztrálva (nem szabályos ez sem, de hagyjuk, -a windows-t is szinte csak nálunk törik fel), de amikor még birkát is csinál másokból......!?:)
2012. júl. 30. 13:03
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen még nem is jutott az eszembe. Elég fanatikusnak kell ahhoz lenni, hogy valaki egy kérdés miatt még képes legyen itt "trükközni" és ilyenekkel szórakozni. Annyira azért nem nagy fajsúlyú hogy milyen válaszokat kap valaki.

Én inkább olyat vettem észre, hogy valaki 3-szor egymás után kiírja ugyanazt a kérdést más megfogalmazással, hátha úgy több válasz jön össze.

2012. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Néhányan csak azért csinálják ezt hogy felkerüljenek a Komment huszárra vagy ilyen helyekre és a saját hülyeségüket reklámozzák
2012. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
remélem magukra ismernek egyesek ugye ?
2012. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az ezotéria kategóriában van pár ilyen...
2012. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!