Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért itélnek meg az emberek,...

Miért itélnek meg az emberek, mikor még nem is ismernek?

Figyelt kérdés
Szóval a suliban is lenéznek de nem tudom miért barátaim is alig akadnak :csendes lány vagyok átlagosan öltözködök , nem tartom csúnyának magam , de folyton kicsúfolnak méghozzá a tök idegenek is pl : ebbe a városba költöztek valami új 'menő' csajok és rossz dolgokat vágtak a fejemhez , mintha rosszatt tettem volna nekik .Néha már teljesen kész vagyok és már nem tudom mit csináljak .:/ 15/L
2012. aug. 5. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Azért,mert irigyek.. Engemet még a fiúk is megvernek! A lányok már nem csúfolnak,de néhány fiú igen. Tudom milyen érzés.. Küldesz privibe képet magadról?
2012. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hello. Én nem hinném hogy irigység miatt , mivel nem vagyok egy szépség vagyis nincs vagány telom vagy ruháim , amm bocsi de nem szeretnék képet küldeni ..netán ismerősök közé ütközni ..o.o
2012. aug. 5. 21:25
 3/7 Avo válasza:
egy ideig ilyen voltam,valamiért ki néztek,gúnyoltak,ma már 15 soros acélbetétesbe járok,tar kopaszon be tűrt fehér terepnadrág,fehérfűző boxerek a zsebeimben,van hogy egyik helyett viperát viszek,nap mint nap így járok iskolába.Én így lettem felejtős,most már nem szekálnak,van aki be keményít,van aki máshogy oldja meg :)(remélem tudtam segíteni minimálisat)
2012. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hál' istennek engem nem szekálnak, csak 'tekintettel', elég csúnyán tudnak rám nézni.. én kissé túlsúlyos vagyok, meg hát.. olyan iskolába járok, ahol a diákok eléggé a külső alapján ítélik meg a másikat. ha nem vagy 45 kilós és nem hordasz 40.000 Ft-os fölsőt, máris béna vagy. DE!!!! eltelt 2 évbe mire megtaláltam a barátaimat, csak éppen nem a saját osztályomban, amit viszont nagyon sajnálok, de ez van.. kicsit 'nyisd ki a szemed', menj oda beszélgetni emberekhez, próbáld meg észrevenni hogy egy-e az érdeklődési körötök, stb :)
2012. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
előző vagyok: ne haragudj, kicsit elkanyarodtam a kérdéstől, a válasz írása közben elmerültem a gondolataimban :)) igaza van az első válaszolónak: biztos irigyek :P
2012. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem is valahogy így volt de csak általánosban

Engem azért szekáltak mert csendes voltam...és nem igazàn kergettem a fiukat hogy "megverjem" őket...ha lány megütött akkor se ütöttem vissza

de egyszer már nagyon idegesített az egyik kis****** és arcába kapott egy "kicsit" ököllel

azóta egy se piszkált


engem ezèrt piszkáltak ezen "változtattam" vagyis inkább csak egy jelzést mutattam nekik hogyha akarok tudok verekedni

igaz kaptam egy igazgatóit de....megèrte


Èn a hejedben ha nem is megverném egy jó adag moslékot hajukra öntenék....vagy megkellene beszélned velük hogy nem kell piszkàlni nem lehet mindenki egy elkébyeztetett liba stb


Biztos van aki nem piszkál legyél azzal és ne foglalkozz velük

2012. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
huu hát köszönöm a válaszokat ..látom többen is vannak ilyen helyzetben ..jővöre igyis más suliban fogok járni és remélem ott lessz több szerencsém .:)
2012. aug. 6. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!