Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mások értékelése alapján...

Mások értékelése alapján 100%-ban hasznos válaszokat adsz,53%-ban hasznosan értékelsz válaszokat. Ezek szerint, amikor én választ adok, akkor jobb oldalon alul az van hogy: Ez a válasz író 100%ban hasznos válaszokat ad?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Igen, de az ilyen emberek: mint a fehér holló.


Bármennyire is jó választ adsz, nem fog sokáig így maradni. 'dögöljön meg a szomszéd tehene is' - elv alapján ha másnak nem lehetnek jó százalékai, neked sem lehetnek, és elkezdenek majd lehúzni. Ez eddig mindig így volt.

Ha te direkt csak objektív választ adsz és kerülöd a személyeskedést, véleménynyilvánítást, még akkor is lesz aki ellentétesen gondolkodik és adja a mínuszt.


Azért nem is lehet találkozni 95% fölötti tagokkal (hacsak nem 5 válasz után elhagyták az oldalt), de a 90% fölötti is ritka.

2012. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm! hát igen vannak ilyen emberek sajnos-.-

neked pedig ment a plusz:)

2012. aug. 17. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem nagyon működik, mivel itt direkt lepontozgatnak mindenkit, válogatás nélkül, teljesen ok nélkül.

A magas százalék kifejezetten zavarja az embereket.

2012. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor hamarosan engem is le fognak...bár ha nekik ez jó érzés...én mindig mindenkit felszoktam pontozni:D
2012. aug. 17. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kizárólag akkor pontozok le valaki, ha személyeskedik, beszólogat, bánt másokat... Vélemény miatt sosem.

Engem viszont többször is pontoztak már le csak azért, mert nem értettek valamiben egyet velem. Sajnos ilyen ez az oldal. :(

2012. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos. de ez akkora köcsögség...:|
2012. aug. 21. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, köcsögség bár a (Köcsögség) szó jelentését nem tudom igazán hova tenni. De sajnos vannak akik trollkodnak
2022. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!