Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak engem zavar, ha válaszolá...

Csak engem zavar, ha válaszolás közben törölnek egy kérdést?

Figyelt kérdés
Feltesznek egy bonyolultabb kérdést. Eltöltök vele 10-15 percet, mire összeszedem a szükséges infót és megfogalmazom a választ, erre mikor elküldöm, akkor kiderül, hogy közben törölték a kérdést. A fejemet tudnám a falba verni néha, főleg, amikor nem szabálysértő kérdést törölnek, hanem csak azért, mert félreértették.
2012. aug. 26. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Mostanában többször van ilyen.


Amit csinálni tudsz:

Megnyitod a kérdést egy lapon, mellette egy üzenetet a kérdezőnek egy másik lapon (ha úgy látod hogy a tartalma miatt lehetséges az eltávolítás).

Beküldés előtt egy harmadik lapon frissíted a kérdést, megnézve hogy még létezik-e. Ha igen, akkor beküldöd a választ és reméled hogy nem törlődik később sem a kérdés. Ha már törölték, akkor is a privát üzenet meg van nyitva és elküldöd ott.


Kicsit macerás, de néha jól jön.

2012. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem igazából nem létkérdés, hogy a válaszoló megkapja-e a választ, és nem is használom a privát funkciót. Engem a kárba veszett munka része zavar inkább.
2012. aug. 26. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak téged zavar!
2012. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Oh ilyen nekem is volt, írok már egy kisregényt erre mire elküldöm visszadob a főoldalra,mert a kérdést törölték.

Nem értem mostanában miért törölnek ennyi kérdést,főleg olyat ami értelmes..

2012. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kérdésem is törölték. Semmi bántó, sértő nem volt benne. Egy kérdés, amire választ szerettem volna kapni. Erre törölték, miközben még válaszok is jöttek rá. Kicsit elegem van ebből az önkényes cenzúrából, ami itt folyik.
2012. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, éppen most futottam be egy ilyenbe, de ezúttal nem törölték a kérdést, csak áthelyezték (megjegyzem: megint csak félreértették), a válaszom mégis elveszett. Én ugyan le nem gépelem újra.
2012. aug. 31. 10:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy egyszerű megoldás: a válaszírás előtt be kell pipálni a kérdésfigyelőt. A választ ne a szövegboxban írjátok, hanem szövegfájlban (pl. docban); onnan csak be kell másolni ide. Így ha "elszáll" a küldéskor a válasz, akkor pillanatok alatt újra be lehet másolni; a kérdést a Figyelt kérdések között gyorsan meg lehet találni, ha nem véglegesen törölték, hanem másik kategóriába rakták.

Velem ilyen többször előfordult, és tényleg elég bosszantó egy-egy hosszabb válasz esetén; ezért találtam ki ezt a "módszert". :)

2013. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!