Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért ilyen hálátlanok az...

Miért ilyen hálátlanok az emberek?

Figyelt kérdés

Olyan rosszul esik, hogy ha válaszolok egy kérdésre, percekig gépelek, akkor annyira nem méltat a kérdező, hogy értékelje a választ, vagy annyit nem gépel be, hogy "köszi". Már többszáz kérdésre válaszoltam, tényleg nem hülyeségeket írok, de mivel a válaszokat

a) nem értékelik

b) lepontozzák (ezek a szubjektív, ízlésre, világnézetre, családi kapcsolatokra vonatkozó válaszok)


minél több kérdésre válaszolok, annál kevesebb a százalékom. Tudom, hogy nem fontos dolog ez, de olyan rosszul esik ez a háláltlanság. Pedig olyan szívesen segítek, ha tudok, de ez olyan kiábrándító... :((


2009. júl. 28. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

Sajnos ez nem csak az interneten van, hanem a való életben is! Minél jobb vagy valakivel, annál jobban kihasználnak, megaláznak, becsapnak, megvádolnak! De ez ne vegye el a kedved, aki normális, az úgy is értékeliamit írsz/teszel/mondasz.

2009. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

egyrészt - az elsőnek teljesen igaza van.

másrészt - én még annyit tennék hozzá, hogy valószínűleg te is sejted, hogy ezzel nem vagy egyedül.

És ezekből a dolgokból is látszik, hogy ha vki nem köszöni meg a segítséget, akkor számára mégsem volt olyan fontos a kérdés, mint ahogy az elsőre látszik/látszott, v. esetleg nem volt akkora a problémája a valóságban, mint ahogy azt beállította, esetleg ilyen "neveltetést" kapott, ezt látta a szüleitől.

De aki tisztességes, és van benne egy kis "illemtudás", az úgyis meg fogja köszönni.

Csak sajnos manapság egyre kevesebb ilyen ember van.

2009. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!:) Hát igen... én is tudom, hogy ez van, de olyan nehéz elfogadni, hogy ilyen az emberek többsége...
2009. júl. 28. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:
98%
Szia! Én a pár kérdésemre kapott válaszokat mindíg megköszöntem. Az viszont biztos, hogy a kérdezők vagy "zöld pacsit" nyomnak vagy pedig semmit / kivétel a kamu v. provokáló kérdés feltevők /. A százalékod a többi válaszadó miatt csökken, mert ha nekik nem szimpi a válaszod, akkor "piros pacsit" kapsz tőlük.
2009. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én igyekszem mindenkinek megköszönni a válaszát,és felpontozom,mivel egyáltalán vette a fáradságot hogy írjon.
2009. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mert mindanyian bunkóak vagyunk!
2010. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!