Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen hálátlanok az...

Miért ilyen hálátlanok az emberek? én vagyok a rossz ember?

Figyelt kérdés
Főnők vagyok egy cégnél, és tegnap felhívott az egyik munkás hogy ő nem tud jönni mert megcsípte valami és bedagadt a lába mondtam neki hogy jöjjön ki és ott menjen el orvoshoz erre elkezdett habogni így meg úgy.. Meg a másik hogy nem tud jönni mert építkeznek és kell csinálni a tetőt, mondom neki hogy van felesége ? akkor ő nem tudja elintézni ezeket? ilyen felesleges dolgokért akarnak szabadságot kivenni... A másik esett ma reggel volt, kirúgtam az egyik embert mert nem végezte el a munkát.. (hosszú)És felhívott a felesége hogy képzelem, hogy kirúgom.. hogy nincs e nekem lelki ismeret furdalásom mert beteg gyerekük van.. Ma ez azért padlóra vágott engem. Én már többször figyelmeztettem azt az embert.. jó párszor kihúztam a csávából.. de nem csinálhatom ezt életem végégig. Köszönöm a válaszokat. 27N
2010. okt. 17. 12:26
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
65%
nem, szerintem nem vagy rossz. nem kötelességed olyan embert foglalkoztatni aki szarik bele a munkájába. A másik ember meg valószínűleg pihenésre vágyott, és kitalálta a dumát, hogy megcsípte valami, szerintem ezt most még nézd el neki.. mikor volt utoljára szabin?
2010. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
79%

Abban igazad van,hogy amunkát el kell látni.De az vesse rá az első követ aki sosem akart még szabit kivenni valamilyen ürüggyel.Arra nem gondoltál,hogy komoly oka van a szabinak,csak annyira személyes,hogy nem akarta elmondani?Nekem is volt ilyen.

A kirúgás meg azért gáz,mert a mai világban nehéz munkát találni és ha beteg a gyerekük,akkor szegény gyerekkel csesztél ki.

Nem lehetett volna kirúgás helyett elbeszélgetni vele és figyelmeztetni.

2010. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
85%
A beosztottat is meg kellene hallgatni,ugy könnyebb lenne igazsàgot tenni.Viszont a lógó emberek meg is érdemlik,hogy kirugjàk.Csak azért néha a csalàdi körülményeket is néha sajnos figyelembe kell venned.Biztosan nem vagy könnyü helyzetben!!
2010. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
88%

Egyébként szabadságát arra veszi ki amire akarja,az mindenkinek jár,nem gondolod?

Semmi közöd,hozzá mit csinál szabi alatt.

2010. okt. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
94%
ameddig van szabadsaga azt akkor veszi ki amikor akarja. meg sem kell indokolni.maganugy. de amugy nehez fonoknek lenni es mindegy h mit csinalsz altalaban te vagy a rossz.
2010. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
45%

Lehet,hogy van hálátlan ember is,de te is igen eltúlzod a dolgokat.

Tipikus főnök viselkedés.

2010. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Igen ám, de azt nem tudtam hogy van beteg gyereke. Én emberiségből segítettem neki már jó párszor, de nem tanult ebből.. ÉS ha elmondta volna nekem... Akit meg csípet valami 3 hete volt szabadságon..
2010. okt. 17. 12:37
 8/40 A kérdező kommentje:
De nekem megvan adva hány ember mehet szabadságra stb.. Nem ilyen pitiáner ügyek miatt szokták kivenni, sok ember megmondja az igazságot... Ha kevés ember marad ők csesznek rá.
2010. okt. 17. 12:40
 9/40 anonim válasza:
87%
Szerintem a szabadság pont azért van,hogy a-szerinted-"felesleges dolgokra" vegye ki a munkás,mert ugye mindenkinek más a fontos dolog.....Neki az építkezés volt az.És ha tetőt kell csinálni,szerencsére az én férjem sem engem küld fel,hogy intézzem el.:-)))
2010. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Igen de az volt táppénzen aki akinek tetőt kell csinálnia, és még nem is volt beteg...
2010. okt. 17. 12:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!