Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van esély arra, hogy bevezetik...

Van esély arra, hogy bevezetik azt, hogy lehet a kérdést, vagy a választ, kiírás után átszerkeszteni?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordult már, hogy kihagytam szavakat, esetleg elfelejtettem hozzácsatolni a videót... stb; és akkor mindig utólag kellett pontosítanom.
2012. szept. 6. 17:30
 1/4 kisvuk29 ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már én is terveztem feltenni,mert én is sokszor jártam hasonlóan.
2012. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem. A kérdés feltevése nincs időhöz kötve, ha akarod fél perc alatt, ha akarod fél óra alatt is megfogalmazhatod a mondanivalódat. Mivel a te felelősséged hogy milyen a kérdés, ezért rád van bízva hogy ezt hogyan teszed fel.


Küldés előtt csak át kell olvasni hogy mit írtál, majd utána úgyis látod hogy elírtál-e valamit, vagy kimaradtak-e dolgok belőle. Elég sok embernél már ennyi megoldaná a fenti problémákat, és nagy eséllyel erre az egyszerűbb megoldásra hivatkozva nem vezetnék be a szerkesztést.

Mivel szabadon kiegészítheted egy válaszban a kérdésedet, ez szintén egy ellenérv lehet a szerkesztés szükségessége mellett, mert megoldható ezzel az alternatív dologgal is.


A másik dolog, hogy sokszor 1-2 percen belül többen is válaszolnak. Ha időközben valamelyik fél átírja a szövegét, akkor a rá érkező válaszok is más dologhoz lennének beküldve, ami zavarosan értelmezhető és egymást pontoznák a későbbi emberek, akik nem értik miért van eltérő kérdés és válasz.

Megint csak több problémát jelentene a szerkesztés azzal, hogy sokan direkt módosítanák az írásukat, például reklámot belecsempészve. Az is ellentmondásos, hogy mikor, hányszor és meddig lehessen szerkeszteni egy kérdést vagy választ, mert sokféle rossz lehetőség születhetne ezekből.

2012. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te nem tudod szerkeszteni, de például hozzászólásban utólag ki tudod egészíteni.


Ha nagyon értelmetlen kiegészítés, javítás nélkül, úgyis moderátor elé kerül a kérdés. Esetleg e-mailben kérheted a módosítást.

2012. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2012. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!