Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kérdés kiírás előtt van...

Kérdés kiírás előtt van köztetek olyan, aki meg is nézi nem e van már ugyanilyen kérdés?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, elegem van, hogy 1 hete csak a hidegről teszik fel egyesek a kérdéseket. Attól melegebb lesz? Nem igaz, hogy nem lehet eldönteni, hogy nekem jól esik e kimenni így kiviszem a gyereket is vagy sem! Szibériában, Oroszországban is élnek emberek, mit kell így bepánikolni a hidegtől? Könyörgöm, az ilyen bújjon a föld alá, ott melegebb van.

A másik meg. Nem védekeztem, terhes vagyok/sikerülhetett/ugye terhes vagyok ésatöbbi. Csak engem tesznek ezek ingerültté? Nem, nem olvasom már el ezeket a kérdéseket, de szeretem megosztani a tapasztalataimat olyan anyukákkal, akik ÉRTELMES kérdéseket tesznek fel. Na már most ezeket lehetetlenség megtalálni, mert ilyen szutykokkal és tudatlan anyukák tudatlan kérdésével van tele az oldal.

Bocs a kitörésért, de tényleg már bosszantó.


2012. febr. 3. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges ezen bosszankodnod, ugord át az ilyen kérdéseket, ha téged már nem érdekel. Én már rég túlléptem rajta.
2012. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezt a kérdést is feleslegesnek tartom. Bocsi, nem akarlak bántani, de most őszintén, szerinted ettől majd nem fognak feltenni hülye kérdéseket? De igen...át kel rajta lépni, ha nagyon zavar téged, és ennyi.

S igen vannak tudatlanok. Hát akkor vagy segítsünk nekik ÉRTELMESEN, vagy hagyjuk őket a "föld alá bújni".

2012. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"tudatlan anyukák tudatlan kérdésével van tele az oldal"


Hát, ezért jött létre gondolom. :o)

Ha zavar, hanyagold az oldalt. Vagy csak tedd fel saját kérdéseidet, hátha "okos választ" is kapsz, aztán lépj ki.

Amíg nem cenzúrázzák a kérdéseket ilyen szempontból (hogy már hányszor kérdezte ezt meg valaki), addig nem tudsz mást tenni...


Amúgy én már többször is töröltem egy kérdésem, mert mielőtt kiírná a gép, felajánlja a hasonló régebbi kérdéseket. Átnézem, és ha kapok választ, az enyémre már nincs szükség...

2012. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én néha megnézem hogy van a kérdésemhez hasonló...de ha pl évek óta nem jött rá válasz hiába irok oda plussz infoért nem hiszem h jönni fog
2012. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!