Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy megy itt a pontozás?

Hogy megy itt a pontozás?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem, értem, de összezavarodtam. Először is, ha egyvalaki szavaz egy válaszra, akkor nem is lesz értékelve? Másodszor, olyan furcsa százalékok jönnek ki, nem is értem, hogyan. Persze ha elég sok szavazó lenne, akkor akármennyi kijöhetne, de szerintem nem látogatják ezt az oldalt annyian. Úgy értem, nem az ilyen 50-50, 66-33, 75-25 százalékos hasadási arányoknak kellene a legjellemzőbbeknek lenniük? Már ha az első szavazó után a 2. 3. és 4. szavazóval számolunk. Csak kíváncsi volnék...

2012. szept. 16. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt egy bizonyos értékelés számot kell meghaladnia, hogy megjelenjen százalékban a válasz alatt/mellett, hogy milyen hasznos. Pontosan nem tudom, hogy mekkora ez a szám.

Szerintem látogatják annyian ezt az oldalt, sokan unalomból pontozzák le a másik válaszát, ami hasznos. Ritkábbik eset az, hogy a hasznos válasz 100%-on van a rossz válasz pedig 0%-on. Egyébként már én kezdek össze zavarodni...

2012. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!