Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Te támogatnád azt, hogy...

Te támogatnád azt, hogy legyen mindenkori toplista kategóriánként?

Figyelt kérdés
Én igen, mert kiderülne, ki mennyire aktív...

2012. okt. 2. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Van olyan. Görgess kicsit lefelé a toplistán.
2012. okt. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy van mindenkori toplista. De van kategóriákra szedve is?
2012. okt. 3. 05:59
 3/5 anonim ***** válasza:
pontosan mit is jelent az, hogy mindenkori topplista? bocsi de nem vagyok tisztában vele :$
2012. okt. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"GyakoriKerdesek.hu toplista

all-time adatokkal

Ezen az oldalon a GyakoriKerdesek oldal legaktívabb felhasználóit láthatod.

Pontok járnak hasznos kérdések kiírásáért, hasznos válaszokért, illetve helyes értélelésekért.

Minden nap egyszer, valamikor éjjel számolódnak újra a pontszámok.

A változás ikonon a toplistán szereplő felhasználók tegnapi pontszámához viszonyított változást láthatod.

(Ha az ikon fölé állsz, kiírja, tegnap mennyi pontja és hanyadik volt az illető.)

A válasz százalék a válaszokra adott hasznos-nem hasznos értékelések alapján mutatja, az adott felhasználó válaszai hány százalékban hasznosak.

Az érték százalék pedig azt mutatja, mennyire adott hasznos értékeléseket valaki, minél több hasznosnak bizonyult válaszra hasznossal értékelt, illetve nem hasznosra bizonyult válaszra nem hasznossal értékelt, és nem fordítva, annál jobb az arány."

2012. okt. 7. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy, mivel lényegi értelmét nem látom a toplistának, meg a % rendszernek se.
2012. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!