Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Másnak is küldtek az állítólag...

Másnak is küldtek az állítólagos 2012-es Reptoid támadásról privát üzenetet itt az oldalon? Nem is ezotériából találtak meg, hanem ebből az altémából.

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen,nekem is küldtek.-.-"


Ugye erre gondolsz?


Üdvözöllek dr. X vagyok !


Engedd meg hogy először is köszöntselek. Ritka dolog, hogy manapság a szellemileg elsivárosodó világunkban sokan még ilyen színvonalas fórumokon osztják meg tapasztalataikat embertársainknak.


Szeretném felhívni figyelmedet egy veszélyre, mely az egész emberiséget fenyegeti ! Az emberiség nagyon sokáig eljutott a természettudományok kutatásában, azonban spirituális szinten nagyon gyermeteg még, sajnálatos lenne, ha mielőtt transzcendens tudatosságra ébrednénk kipusztulnánk. Az emberiséget veszély fenyegeti az űrből. A Reptoid (REPtílián humanOID) névre keresztelt gonosz földönkívüliek december 21-én meg fogják támadni a bolygónkat !


A Reptoid civilizáció röviden összefoglalva, úgy mutathatnám be, mint egy ember testű, gyík fejű hüllőformájú lény, mely értelmileg magasan az ember felett áll. Képes belelátni a gondolatainkba is. Nagyon gonosz, érzelmileg érzéketlen lények, melyek a legcsekélyebb empátiával sem rendelkeznek. Rengeteg fajt irtottak ki a galaxisban és most az emberiség ellen készülnek.


Sajnos mi fizikusok tehetetlenek vagyunk társadalmi támogatás nélkül ! Bármennyire is szeretnénk, ha az emberek nem támogatnak minket mi magunk képtelenek vagyunk az idegeneket legyőzni, melyek az agymosó média hatására már elemi gondolkodásra sem képesek.


A föld felé közelgő bolygónyi méretű űrhajón jönnek a Reptoidok [link] Ez csupán egy része lesz az inváziós flottának. A másik részük a föld alól jön. Szovjet tudósok rájuk találtak már a 80-as években geofizikai mélyfúrások után. Megrettenve tapasztaltál, hogy a Reptoid technológia ellen tehetetlenek, így kiegyeztek velük, a közember hátrányára [link]


dr. Szenthelyi Árpád fizikus kollegámmal megszerveztük a társadalmi Reptoid ellenállást és a Reptoid elhárítást, mely során hüllőgént érzékelő műszerrel láttuk el detektorainkat. sajnos azonban az ellenállás magára van utalva és társadalmi támogatás nélkül esélyünk sincsen felvenni a fejlett High-Tech színvonalú reptoidok ellen a harcot. Kérünk világosítsd fel az embertársainkat, a barátaidat, családi körödet és akit csak tudsz, hogy készüljenek fel az invázióra. Ígérem az utolsó vérünkig harcolni fogunk a bestiális betolakodók ellen !


Amennyiben szeretnél jelentkezni a Reptoid ellenállásba, kérlek küld el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi e-mail címre : dr.x.atomfizikus@mailbox.hu


Üdvözlettel

dr X.

Atomfizikus

2012. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan.
2012. okt. 4. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de az üzenet küldőjének meg lehetne írni, hogy talán támogatás érdekében keresse fel a következő csoportokat: pszichiáterek, pszichológusok, neurológusok...Ezek az emberek biztos segítenének nekik.
2012. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, szerencsére eddig elkerültek az elmeroggyantak!
2012. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fú én most kaptam, elkövettem azt a hibát, hogy írtam az ezotéria oldalra, soha többé nem fog előfordulni :(
2012. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dalek Traak ***** válasza:
Nekem nem mer küldeni ilyen üzenetet.
2012. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is küldtek ilyet :) továbbítottam a plejádoknak és a motherbookdrivereknek, hogyha segíteni akarnak az emberiségnek, hamar hozassák a flottájukat, mert bizony a reptoid-krixkraxi-csillámfaszláma hadsereg már a nyakunkon van :O
2012. okt. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem most néhány napja küldtek kettőt is.

Úgy látszik az ellenállásnak még nincsenek Atlantiszi Fényjárói, akik tudnák, hogy nekem már küldtek üzenetet. :D

2012. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fú bakker, ma este szúrtunk le a földbe egy "kutyát a parkpa vinni tilos" táblát... Most aztán elő fognak jönni a lyukon??!?
2012. okt. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bizony! A lyuk a földben átváltozik egy inter-dimenziónális transzmitter féregjárattá és megérkezik belőle a lumbulábi-krixkraxi-reptoid flotta!!!

Azonnal riadóztassuk az ellenállást, kezdődik az invázió!

2012. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!