Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyáltalán mi értelme van a...

Egyáltalán mi értelme van a gyakorikérdések.hu oldalnak?

Figyelt kérdés

Bármelyik kérdést olvasom,könnyen megtalálom rá a választ.Csak használnom kell a Google-t,beírni azt a néhány kulcsszót (ami egyáltalán nem nehéz) és kész ki is dob egy csomó találatot hiteles forrásokkal,de ami itt megy az katasztrófa


Rengeteg okoskodó buta ember ír ide és sajnos sokszor nehéz is eldönteni hogy kinek van igaza a borzalmas pontozási rendszer miatt


A másik dolog ami abszolút szánalmas az a felesleges moderálás.Az oké ha trágárságért letörölnek válaszokat de könyörgöm manapság miért kell törölni olyan válaszokat amik nem sértenek szabályzatot?


Bezzeg az értelmetlen és gusztustalan kérdéseket nem törlik (pl: szeretem a fagyasztott spermát,ez baj?) de ahol az ember próbálná felnyitni az emberek szemét azt már törlik is


Például miért baj az hogyha említést teszek a cigánybűnözésről?Vagy arról hogy a zsidók tönkre teszik a világot a bankrendszerükkel?Vagy hogy mérgezik az ételeinket,italainkat stb tehát egy bizonyos réteg tudatosan írtja a népet miközben mi rabszolgaként kiszolgáljuk őket!


Nem troll vagyok könyörgöm,csak azt akarom hogy ébredjenek fel az emberek és kezdjenek el egy kicsit gondolkozni a világ folyamatairól


Szerintem az nem normális hogy vannak olyan emberek akiknek több milliárd dolláros vagyonuk van (megjegyezném feleslegesen,ennek az 1%-a is bőven elég lenne nekik) miközben milliók halnak éhen!Ha normális vezetők lennének a világon akkor mindenkinek arany élete lehetne!


Elítélem a fasizmust,a rendőrterrorizmust,a gyilkolászásokat,a bűnözéseket,a rassziszmust stb tehát akkor miért kell törölni a válaszaimat amikor jók a szándékaim?Azt akarom hogy az emberek tegyenek valamit végre mert olyan rossz látni hogy még csak nem is tudnak ezekről a dolgokról


Persze tudom hogy vannak "fontosabb" dolgok az életben.Könnyebb legyinteni erre a dologra és részegre inni magatokat,győzike showt nézni stb de ha nem teszünk ez ellen semmit akkor beláthatatlan következményei lehetnek a dolognak


Ez a túlzottan cenzúrázott moderáció meg felesleges és szánalmas.Bevallom volt jópár válaszom amit jogosan töröltek mert káromkodtam bennük,ugyanis felháborító volt hogy mennyire tudatlanok az emberek és még nekem támadtak mert jót akartam nekik,de még a kultúrált hozzászólásaimat is törölték,mégis milyen jogon?


2012. okt. 11. 03:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem ez a lényeg. Az Adsense bevéztel. Minden más csak rizsa.
2012. okt. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát igen,nyilvánvaló hogy a tulajdonosnak megéri üzemeltetni ezt az oldalt mivel kap pénzt érte de szerintem az internetezőknek már nem annyira,kivéve ha egy jót akarnak nevetni a Szerelem/Szex kategóriában


Vicc oldalnak még elmegy egynek

2012. okt. 11. 03:28
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Akik ide írogatnak, a fiatalok, nagyon analfabéták ilyen szempontból, hogy hogyan keressenek meg bármit.


Sokkal egyszerűbb nekik itt feltenni a kérdést, mert lusták. Az is lehet mobilon egyszerűbb csak bepötyögni a kérdést, mert sok weboldal még nincs mobilra optimalizálva.


A másik dolog, hogy itt ahogy írtad el lehet bohóckodni.


Megint másik dolog szerintem, hogy itt valahogy "élőbb" emberektől tudod meg a frankót, vagy a nem frankót és személyesebbnek tűnik.


Létjogosultsága van ennek az oldalnak, csak amikor értelmetlenül moderálnak az idegesítő.


Akárki csinálta meg, ügyes.

2012. okt. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kérdések, amire nem talãlsz vàlaszt.google-n. Pl hogy fordìtsuk le, ezt meg azt. Hogy kell ezt a feladatot megcsinàlni? Mi az àtlag vèleménye erről meg arról. Ráadàsul neten egy csomó baromságot is talàlhatsz(itt is), de azért értelmes vàlaszt is kaphatsz. Van olyan info, ami magyarul nem elérhető, és nem mindenki tud angolul. Technikai kérdésben is inkâbb itt jó kérdezni, ki lehet szűrni melyik vàlaszoló ért hozzá. Unaloműzésre is jó. Meg nevetni a hülyeségeken.
2012. okt. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Használod a Google-t és mindent megtalálsz?És jót találsz meg?Hányszor van hogy a vikipédián hamis fals dolgokat találsz?Mivel az ír be aki csak akar és az nem hozzáértő-Én vegyész vagyok tudok milyen rengeteg fals kémiai biológiai adat van az interneten? El se hiszed!Tegnap volt egy olyan hogy a zöld paradicsom mérgező és az apró paradicsom kg-jában négyszer annyi mérgező anyag van minta közepes szeműben!Érzd a hazugságot , a képtelenséget?
2012. okt. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4


"hogy fordìtsuk le, ezt meg azt"


MSN-en vagy az ismeretségi körből nem hiszem hogy ne lenne olyan aki ne tudna segíteni valamelyik idegen nyelvben de oké,nem leszek szemét elfogadom ezt helyes érvként mert ha nincs senki akit megtudna valaki kérni akkor erre valóban jó a gyakorikérdések oldala


"Hogy kell ezt a feladatot megcsinàlni?"


Erre ott van a tanár,kérdezze meg őt.Egyébként pont ez egy tipikus kategória ahol marhaságok hangzanak el amiket ráadásul fel is pontoznak.A házi feladatokat nem azért adták fel hogy otthon kipuskázva oldják meg azokat,annak semmi értelme sincs.Normális esetben a gyereknek egyedül megkéne oldania,ha nem megy akkor a tanártól kéne segítséget kérnie,biztos nem küldi el a francba,sőt örülne is neki hogy érdekli a gyereket a házifeladat megoldása


"Mi az àtlag vèleménye erről meg arról"


Ez meg egy szubjektív dolog,én például magasról leszarom más véleményét,most hiába mond bárki bármit,te magadnak kell eldönteni hogy neked mi a jó,mit akarsz csinálni stb (pl: "Szerintetek gáz hogy a barátnőm exével járok?" Kit érdekel,hiába mondunk valamit attól még úgysem fog szakítani vele + amit említettem hogy ez szubjektív vélemény,kinek mi)


"ki lehet szűrni melyik vàlaszoló ért hozzá."


Csak azok tudják kiszűrni ezt akik régóta vannak itt,mivel van egy csomó névtelen ember itt,de akik régóta itt vannak azok ráismernek egy bizonyos kategórián belüle felhasználóra százalék alapján,így tudni fogja hogy az illető ért ahhoz a témához vagy nem,a pontozási rendszer kétséges


" Unaloműzésre is jó. Meg nevetni a hülyeségeken."


Egyetértek


Tehát összességében ha nincs jobb dolga az embernek vagy nevetni akar akkor a gyakorikérdések oldala erre pont megfelelő


#5


Okosan kell használni a Google-t.A Wikipedia az jó kiindulópontnak,egyébként szokták ellenőrizgetni a wikipediát és a hülyeségeket előbb utóbb kijavítják.


Sajnos sík hülye vagyok a vegyészethez,ezek szerint ez például false dolgokat ír le a zöld paradicsomról? [link]

2012. okt. 12. 01:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért megjegyezném, hogy a házik megoldásához nem feltétlen azért ír valaki, mert lusta. Talán én vagyok az egyetlen kivétel, de azért belinkelném az egyik kérdésemet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..


Ezt nyár vége felé írttam ki, és mint láthatod, egy versenyen találtam meg. Itt Erdélyben 2 héttel később kezdődik a suli, ráadásul a régiben csak 8.-ig volt oktatás, így iskolát kellett váltsak, és nem tudtam, milyen lesz a tanár(nő). Ezért írtam ki a kérdést, nem lustaságból, és láthatod, próbálkoztam is.

2012. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jól van,akkor csak van értelme a gyakorikérdéseknek,eltúloztam a dolgot


A kérdésedre rákattintva összetettem a kezem és hálát adtam Istennek amiért nem kell már járnom suliba.Borzalmas emlékeket idézett fel bennem az a feladat :D

2012. okt. 13. 19:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én téged nem értelek.

Azt írod, hogy nincs értelme az oldalnak, és mégis idejársz, kérdezel, válaszolsz. Semmi sem kötelező!

A kérdésed egyes pontjait meg inkorrektnek találom.

A kérdést nem követem tehát kár nekem válaszolni.

2012. okt. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem már nagyon elegem van,ebből,az oldalból! Ha valamit kérdezni,akarok,inkább kérdezek személyesen,vagy megbeszélem a barátaimmal. Most is fel akartam tenni,egy kérdést,a budapesti közlekedési morállal kapcsolatban,és még egy "Hülye" szó sem volt benne,de egyből nem engedte,a "Moderátor" vagyis a modortalan-átor a kérdésemet. Pedig ennyi erővel egy nekem írt csomó választ,és rengeteg sértő,gyalázó,alázó kérdést NEM kellet volna engednie,az automata moderátornak. De szerintem,itt is pikkelnek rám! Hát igen,ebben a nagyszerű "Demokráciában" ami,Magyarországon jelen van,már 25-éve,a Demokrácia csak egyeseknek jár,az aki ezért az országért dolgozik,és küzd,és harcol,és itt él,és nőtt föl,annak k*uss a neve!
2014. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!