Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan tudnám a filmkritikával...

Hogyan tudnám a filmkritikával foglalkozó blogom népszerűségét növelni?

Figyelt kérdés
Egy olyan blog szerkesztője vagyok, ahol filmkritikákat írunk, játékteszteket készítünk és egy-két hírt is kivesézünk a filmek és játékok világából. (Azért használtam többes számot, mert többen vagyunk a szerkesztőségben.) A gond az, hogy egy ideje nem megy túl jól a blognak, kevés a látogató, visszajelzéseket nem kapunk a munkáinkat illetően, így kezdem azt érezni, hogy felesleges ezt csinálni. Kommenteltem már népszerűbb blogokon, hátha valaki felfigyel a mi oldalunkra is. Amennyire engedték az ingyenes lehetőségek, annak megfelelően próbáltam hirdetni is az oldalt, szintén nem túl sok sikerrel. A fizetős hirdetés feladása már tényleg csak a végső megoldás lenne. Van valami javaslatotok, tippetek, ötletetek arra, hogy hogyan növelhetnénk a látogatottságot?

2012. nov. 2. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
van facebook oldala a blognak?ha igen szerintem kérd meg az embereket,hogy osszák meg minél többen...
2012. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írd ki ide kérdésbe(tetszik ez? ,Tetszik az? ,Ez így jó?,mit csináljunk azzal?) Aztán linkeld be és perfect reklama
2012. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!