Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor kell félnünk...

Most akkor kell félnünk december 21-tòl?

Figyelt kérdés
Má sok mindent hallottam és olvastam... De akkor minek higgyek?

2012. dec. 2. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell. Egyrészt mert nem lesz világvége, a maják sem ezt mondták, másrészt HA tényleg világvége lenne akkor azt nem úgy kéne elképzelni, hogy december 21 még minden rendben, aztán másnap már semmi sincs. Ez kb akkora nagy baromság, ez az egész világvége mint a null-sík.

A Föld még nagyon sokáig fenn fog maradni, valamint azt az esetet se zárjuk ki, hogy nem csak itt a mi Földünkön lehetnek hozzánk hasonlóak (emberek, állatok).

2012. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 aspikami ***** válasza:
100%
Nem kell félni :) Ez 1 oltári nagy baromság! Megjósoltak már v 10 világvégét és még mindig élünk :D
2012. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

szerintem nem lesz semmi.

már 1106-tól kezdve voltak "világvégék" de még élünk.

Ha meg lesz is nem tudunk semmit tenni ellene.

Úgyhogy ne félj.

amúgy hány éves vagy?

2012. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
1. válaszadó ez igaz. De ha az emberek ilyen hülyék előbb utóbb mi pusztítjuk ele a világunkat. XDDDD
2012. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindmeghalunk!
2012. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tök felesleges ráparázni.Ha valaminek történnie kell,úgy is megtörténik, ha meg nem, akkor élünk tovább és készülünk a karácsonyra ahol a család békében együtt ünnepelhet. :) a természet ellen nincs mit tenni.Személy szerint én nem félek egy csöppet sem,pedig ez előtt én voltam a legbiztosabb abban hogy valami úgy is történni fog, de később rájöttem hogy tényleg felesleges rágódnom azon hogy fog-e avagy sem, teljesen mindegy. :)
2012. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönom, és mostmár biztos vagyok abban, amit én gondoltam... Am. Lili0319: 12 vagyok
2012. dec. 3. 03:11
 8/12 anonim ***** válasza:
aki azt hiszi,h vmi lesz..az idióta
2012. dec. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
ok csak kérdeztem nehogy egy kicsinek kelljen elmagyaráznom.
2012. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem lehet világvége!!! a pizzámra 2013 van irva..://
2012. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!