Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, ha kiírom, hogy...

Miért van az, ha kiírom, hogy segítsenek hogyan fogyhatnék le akkor ír 1-2 ember, de ha valaki azt írja ki, hogy 1 hónap alatt 15kg-t akar fogyni, rögtön 30-an okosak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 18:17
 1/6 2xSü ***** válasza:
84%

Mert 1 hónap alatt 15 kg-ot fogyni nem fogyókúra, hanem baromság. Ha teljesen koplalsz, akkor lehetséges, hogy ennyivel kevesebbet mutat a mérleg, de nem zsírt fogsz veszíteni, hanem vizet, közben tönkreteszed a szervezetedet, éhezteted, aminek eredményeképpen ahogy átállnál egy egészséges táplálkozási ritmusra, azonnal vissza fogod szedni az egészet.


Fogyókúra csak testmozgással ér bármit is hosszabb távon, ahhoz meg energia kell. Képtelenség 15 kg-ot egy hónap alatt úgy leadni, hogy az maradandó is maradjon és közben ne szenvedj súlyos ásványi anyag, vitamin, energiahiányt.

2012. dec. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 2xSü ***** válasza:
56%
(Meg persze a dolog megítélése attól is függ, hogy hány kiló vagy, mennyi idős, milyen magas, azaz hogy az ideális vagy az irreális testsúly a célod.)
2012. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdésem :) De mindegy, azért köszi a választ :D


Én kiírtam egy hasonló kérdést ahhoz h : segítsenek nekem lefogyni, bármilyen tanácsot megfogadnék de 2 ember írt 10 nap alatt pedig ki is volt emelve a kérdésem...de láttam olyan kérdést ahol ilyen eszeveszett baromságot írtak ki, mint pl.: ez az 1hónap alatt 15kg leadása, ahhoz meg rengetegen írtak

2012. dec. 22. 18:39
 4/6 2xSü ***** válasza:
72%

Kicsit félre is értettem a kérdés, meg kicsit azért válaszoltam is rá.


Ha valaki hülyeséget csinál, arra sokkal inkább ráugranak az emberek. Azok is akik hülyeségnek tartják, azok is, akik nem.


Fogyókúrákból végül is lehet találni a neten millió fajtát. Némi olvasgatás és némi ésszerű gondolkodással könnyen rá lehet lelni olyanra, ami neked megfelel. Pont ezért nem is nagyon ugranak az emberek, hogy segítsenek, hiszen tudnál magadon is segíteni.

2012. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 2xSü ***** válasza:
56%
(Persze ez egy tipp. Nem tudom, őket kellene megkérdezni…)
2012. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért,mert Te írtad ki 34521245. ilyen kérdést és így már kicsit unalmas leírni mindegyikhez ugyan azt!


Akik 1 hónap alatt akarnak 15 kilót fogyni,azoknak meg azért ilyen sokan,hogy felfogják hogy ilyen csak a tévében létezik.Ebből általában nagy viták szoktak lenni,mivel a sok adipex zabáló be akarja bizonyítani,hogy nekik van igazuk. Ha jobban megnézed,akkor azt a rakat választ ugyan az a pár ember írja

2012. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!