Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyik kategóriát szüntetnéd...

Melyik kategóriát szüntetnéd be, ha lehetne?

Figyelt kérdés

én:

- szerelem szex- millio ostoba kérdés, haszontalan/troll válaszolókkal

politika- teljesen felesleges Flame war-ok tömkelege.

Ezotária- Ugyan kérem.... miért kéne csillagjegy alapján szaporodni ....

Humor- Reptopid, szilvásbukta, "én egy.... vagyok. Van mondanivalód ?", Bibliánál is régebbi viccek: összefoglaltam az egészet.

Egy érvet is simán fogadok ám


2012. dec. 28. 02:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem szüntetném be egyiket sem. Van akit ez érdekel, van akit az. Ami nekem nem érdekes, azt a kategóriát nem nézem.

A számítástechnika rovatot egyszer néztem. Nekem több mint kínai. De van akit érdekel. Na és?

Jól van ez így.:) Ezotéria? Nem hiszek benne, de nem ítélem el, aki hisz. Higgyen, egészségére.

Szerelem, szex? Kitől kérdezze? Anyjától nem meri,az lehet a kérdést se érti..Haveroktól? Hogy kiröhögjék.

"Ennyit se tudsz komám?" Lehet, ők sem tudják, de ciki.

Amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted!

(szlogen fentebb írva!)

Szép napot?

Egyéb kérdésed?

2012. dec. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Egyiket sem, hiszem más az érdeklődési körük az embereknek. Troll válaszok minden kategóriában vannak, ezért nem érdemes beszüntetni egyetlen rovatott sem. Ha nem tetszik akkor ne nézd meg az oldalt.
2012. dec. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Én sem szüntetném be egyiket sem. Ahogy fentebb már írták, amelyik nem érdekel, azt nem olvasom. Viszont maradjon már meg a lehetősége annak, akit az érdekel. A humor pedig főleg maradjon csak, mert így legalább máshol kevesebb a troll kérdés/válasz.
2012. dec. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Maradna szerintem is minden.
2012. dec. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Egyiket sem szüntetném be, mert úgy jó ez az oldal, ahogy van!
2012. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Azt kellene megszüntetni, ahova nem ír senki. Ja, hogy nincs ilyen? Akkor.....
2012. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én általános kereséssel, egy számomra fontos témában kapott nagyon jó válasz révén találtam a GYK-ra.

Azóta gyűjteményem van sokféle témában szerzett hasznosságokból. Nem tudhatom, hogy még hol fogok kincseket találni, úgyhogy egyiket sem javaslom megszüntetni.

2012. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%

Inkább milyen új témakört indítanék.

Hülye@ kérdések rovatát.

2012. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

Én az állatok kategóriát bővíteném. Pl. kutya, macska tartásnál, akik nem viszik állatorvoshoz az állatot, kint lakik stb, és akik felelősen tartják. Nem is akarom tudni miket csinálnak az állatokkal, hogy pusztul el a macska a szemük láttára, részletesen leírják :S Kár, hogy ezeket nem lehet feljelenteni.

Más meg azon csodálkozik, mit keres bent a macska...

2012. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Szerelem/szex kategória: Miért kéne törölni?Nagyon jókat lehet nevetni a kérdéseken/válaszokon egyaránt :D


Politika: Ezt viszont törölni kéne mert értelmetlen az egész.A sok buta agymosott birka rengeteg baromságot ír oda,a normális válaszokat meg lepontozzák vagy letörlik mivel sírnak a moderátornak


Ezotéria: Ez is hülyeség mivel csak dagadt/szűz trollok írkálnak oda akik annyira okosnak képzelik magukat közben meg semmit sem tudnak a világunkról


Humor: Alkategórákba azért ne menjünk bele de egyébként ez is felesleges mert legtöbbször egyáltalán nem humorosak a kérdések


Én még hozzá tenném a következőket:


Családi kapcsolatok: Rengeteg sértődős anyuci bevágja a durcit és visítva rohannak a moderátorhoz ha valaki nem nyalja a kérdező seggét hanem leírja az igazságot,ami nyilvánvalóan fáj


Egészség: Ha valakinek van valamilyen egészségügyi problémája akkor ne itt akarjon már tanácsot kérni ha jót szeretne magának...

2012. dec. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!