Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen új kategóriát/ákat...

Milyen új kategóriát/ákat adnál hozzá az oldalhoz?

Figyelt kérdés

Ha lehetne milyen kategóriával bővítenéd az oldalt?:D

Én pl. az Önismeretet külön kategóriává tenném és felbontanám önbizalomhiány,félelem meg ilyesmi kisebb csoportokra.

Meg talán a családi kapcsolatok kategóriát is megváltoztatnám kicsit..más most nem igazán jutott eszembe.


Várom a válaszokat kíváncsian :)



2012. aug. 27. 02:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Most eszembe jutott hogy esetleg Barátság Kategóriát,és mindenféle tantárgynak (irodalom történelem kémia fizika) nyitnék még kategóriát :)
2012. aug. 27. 02:42
 2/10 anonim ***** válasza:
én a Közlekedés kategóriába, tennék simsonos alkategóriát mert kb minden 2, kérdés az hogy, hogy kell megjavítani ezt + azt a simsonon (nincs semmi bajom a simsonokkal+a motorral , de néha már unom annyit kérdeznek ) :)
2012. aug. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A szórakozás kategóriát "lefejezném" , szétdarabolnám.

A közlekedés kategóriát is szétszedném. Az ünnepek kategóriát megszüntetném és hozzáadnám. Az egyéb kérdésekhez alkategóriának. Az önismeretet kiszedném az egyébkérdésekből, önálló kategória lenne. Az elektronikus eszközöket beszüntetném és hozzáadnám a számtech-hez, a neve ez lenne: számítástechnika, elektronikus eszközök. A fogyókúrát is beszüntetném és alkategória lenne a sport, mozgásnál. Röviden ennyi.

2012. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A sport kategoriában nekem hiányzik a testépítés. Szinte tele van az egyéb kérdések testépítéssel. Szerintem lenne rá igény. A barátság kategória szerintem is jó lenne. Sokszor a családi kategoriába írják az ilyen kérdéseket. Én örülnék egy olyan kategóriának is ahol varrás, kötés stb lenne, ezek engem érdekelnek nagyon. Esteleg még jó lenne egy egészen külön kategória a nyelveknek (ez most két helyen is van a kultúrában és az oktatásban). Jó lenne azon belül egy angol, német, szláv, latin, keleti illetve egyéb nyelvek alkategoria.
2012. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ó én is örülnék egy varrás kategóriának mert én mindig az otthon kategóriában keresgélem a barkácsolásnál az ilyesmi kérdéseket..és hát nem olyan jó így.

A nyelveket tényleg le lehetne jobban bontani..meg igen hát a közlekedés is túl tág ahogy most van.

A sport/fogyókúra kategóriák meg már tele vannak ismétlődő kérdésekkel,nem is igazán szeretek arra járni :S..


Hátha a moderátorok elolvassák ezeket a válaszokat :D..

Jöhetnek még :)

2012. aug. 27. 14:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Sportoknál technikai sportok néven adnék hozzá.
2012. aug. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

új kategória a Szerelem, szex-en belül:

13-14 éves "problémák"

2012. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Haha utolsó :DD
2012. aug. 28. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a Kamaszok kategóriát kiszedném a Gyerekvállalás, nevelés kategóriából, és fő kategóriává tenném, ahol a kamaszok feltehetnék a kérdéseiket. (sokan problémáznak, hogy ott a szülőknek kéne kérdeznie a saját kamasz gyerekeikkel kapcsolatban, és nem a hisztis kamaszoknak kéne elárasztania a kategóriát a bugyuta kérdésekkel... pedig én szívesen olvasnám a velem egykorúak kérdéseit)

A fogyókúrák kategóriába beletennék egy Hízókúra kategóriát is.

A Szépség és divat kategóriában is kicsit átvariálnám az alkategóriákat, a bőrápolást és a hajápolást különszedném, valamint a sminket és a kiegészítőket is.


Ennyi jutott most eszembe. Kis dolgok. :)

2012. aug. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem határozottan kéne egy Reptoid támadások, észlelések főkategória.
2012. aug. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!