Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tapasztalatok ezzel kapcsolatb...

Tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Megbízható az oldal? Mennyiben segített a fogyásban? Hatással van a fogamzásgátlóra?

Figyelt kérdés
Ne írjon aki csak "nem ér torna nélkül semmit" válaszokra képes, ugyanis minden nap tornázok, diétázok is, ez csak segítségként kellene!
2011. febr. 18. 12:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]


sorry...elfelejtettem odaírni :)

2011. febr. 18. 12:10
 2/11 anonim ***** válasza:
Tegnap is volt egy ilyen kérdés. Keress vissza. Lehet pont te irtad ki. :D
2011. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha én raktam volna ki akkor valószínűleg ma nem tettem volna! És ha visszakerestem, de ott nem találtam számomra kielégítő választ? Köszi a nagy semmit
2011. febr. 18. 12:22
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
próbálki, én még nem használtam, és ilyen mérgekkel nem teszem tönkre sem magam, sem a fogyókurámat.
2011. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig nem tanultad meg, hogy nincsenek csodaszerek?

Mind ugyanúgy hat: megveszed, kevesebb pénzed marad kajára - ettől fogysz. Más pozitív hatása nincs.

2011. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Itt nem én vagyok az értetlen, hanem az eddigi válaszolók, mivel leírtam hogy milyen válaszokat kérek, egyik sem a kérdésemre válaszolt! Biztos jól esne nektek is ha feltennétek egy kérdést és mindent kapnátok rá csak értelmes választ nem!!!!
2011. febr. 18. 15:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne higgyj az ilyen 'csodaszerekben'! Nem való semmire az ismerősöm használta!
2011. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem kell bántani a kérdezőt,nem ő tette fela kérdést,hanem én,és én is emeltem ma ki,mert egy választ sem kaptam!Szóval tapasztalatot én sem tudok,annyit csak,h rákerestem itt a "hoodia" szóra,meg a google-ba és voltak pozitív tapasztalatok(Vhol olvastam h 2 hét alatt 98-85re fogyott)ezért megrendeltem,de ettől függetlenül érdekelnek olyan emberek véleményei,akik használták már!
2011. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én két hete használom, és igenis sikerült 3kilótól megszabadulni... :)
2011. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó és utolsó előtti válaszoló!! Leírnátok a tapasztalataitokat és az eredményeiteket?

Erről az oldalról rendeltétek?

2011. márc. 17. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!