Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mindenkitöl elnézést kérek de...

Mindenkitöl elnézést kérek de kit idegesit még ez az oldal?

Figyelt kérdés
Bármit kérdezel vagy vmit akrok mindig küldnek egy leveléet nekem ebből kezd elgem lenni van egy kérdésem és küldenek egy levelet ebe is baj van abba is erről az oldalnak nem kéne ugy nevezni gyakori kérdések am most találtam egy jobbat ajánlom mindekinek
2009. aug. 29. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Engem egyáltalán nem idegesít az oldal, sőt.Nem tudom te milyen jellegű kérdéseket írtál, de én örülök, h van, fontos kérdésekre is kaptam itt válaszokat, amik segítettek. Nekem nem küldött az oldal levelet, h vmi baj lenne, pedig már régóta vok itt, és sok kérdést tettem már fel.
2009. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha idegesít, miért vagy még itt, és teszel fel kérdést? Nem kötelező regisztrálni, sőt lehet törölni is a regisztrációdat az Adatmódosítás menüpont alatt.

Ha csak a hírlevelek , illetve a kérdéseidre adott válaszról érkező értesítő e- mailek zavarnak, a Hírlevelek menüpont alatt azt is tudod módosítani.

2009. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit nehéz elolvasni amit írsz, mert elég zagyva. Emúgy meg nekem sem szoktak levelet küldeni.
2009. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Engem sem zavar, én sem kaptam soha semmiylen a levelet a hírlevélen kívül. Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra...

Szabad megkérdeznem, hogy melyik az a másik oldal ami szerinted jobb?

2009. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

nekem a hét legérdekesebb kérdésein kívül nem szoktak küldeni

és nem, nem idegesít az oldal

2009. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
engem nem zavar az e-mail dolog de az annál inkább hogy milyen őrült emberek vannak!
2009. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

A kérdező nem a hírlevélre gondolt. :)

A kis felugró ablakokra, amit a rendszer küld (pl. Ne eldöntendő kérdés legyen, ne köszönj stb. )

Szerintem nincs ezzel semmi gond! Ha ilyenekre nem figyelne a program, nagy lenne a káosz, így is sokan fogalmazás zavarban szenvednek...

Ha meg nem tetszik, akkor miért itt tetted fel a kérdésedet, ha találtál jobbat...

2009. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem szoktak kérdéseket írni, de nem bánom...hisz én is szoktam másoknak...Azért van ez az oldal h másoknak segítsünk és hogy ők segítsenek nekünk...Ha nem akarod h írjanak azt is belehet állítani hogy ne küldhessenek neked privát e-mailt...
2009. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!