Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor valaki feltesz egy kérdést, sokan válaszolnak rá, de a kérdező nem is reagál a válaszokra?

Figyelt kérdés
Engem kicsit szokott idegesíteni. Ti hogy vagytok ezzel?
2013. jan. 27. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
engem is
2013. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer megkérdeztem egy kérdezőtől, hogy miért nem válaszol a kérdésekre legalább annyival, hogy hasznos volt, és köszönöm szépen.

Az volt a válasz, hogy ő minden választ hasznosnak ítélt.


Ez is egy módja a reagálásnak, csak sajnos, mi nem tudjuk meg.

2013. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
van benne valami kedves második válaszoló, de akkor is annyit megtehetne, hogy egy-két szóban megköszöni, hiszen mások tettek neki úgymond szívességet
2013. jan. 27. 20:21
 4/16 anonim válasza:
100%
Szerintem nem is érdekli a válasz
2013. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem tudja, hogy tud hozzászólni?

Én ha felteszek egy kérdést, mindig írok a válaszokhoz, mert felmerül valami, vagy legalább megköszönöm.

Engem is zavar, ha nem ír semmit, főleg ha olyan a téma, hogy ezer dolog felmerül és a válaszadók már azon veszekednek :D

2013. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nos igen, ha feltesz egy kérdést, ne hagyja csak úgy lógni a levegőben
2013. jan. 27. 22:03
 7/16 anonim ***** válasza:
Nincs ebbe semmi különös, lehet hogy kiírta a kérdést és aztán elment lefeküdni mert reggel 6-kor meló van neki. Majd reagál, ha később belép.
2013. jan. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

No persze!

Reagál, amikor senki más nem volt hajlandó válaszolni neki egy őrült hülye (főzéssel kapcsolatos) kérdésére. Megszántam, írtam neki. Utána pedig lehülyézett, hogy semmit nem értek a főzéshez, akkor inkább meg se szólaljak, hülyeségre nem kíváncsi, és egyéb hasonló dolgokkal úgy kiosztotta a fejemet, hogy .... Ilyenkor mi van????

2013. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Megőrülök, hogy még itt is megy a lepontozás, most látom!Agyament illető.
2013. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
engem is zavar. főleg, ha mondjuk egy bonyolult matekpéldát oldok meg neki és rámegy tök sok időm. szívesen megcsináltam, nem az, de legalább egy köszit odaírhatott volna
2013. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!