Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért vannak durva válaszadók?

Miért vannak durva válaszadók?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorúan tapasztalom,hogy sokan kérnek segítséget nemcsak ebben az oldalban hanem másokbanis és sajnos vannak olyanok akik nagyon csúnya dolgokat vágnak az ember fejéhez.Mi a véleményetek?
2008. jún. 4. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert 100 emberből az élet minden területén akad 1-2, akinek nem célja, hogy normális legyen másokkal. Itt miért lenne másképp?
2008. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Hát sajnos ilyenek az emberek.Nekem is van ilyen tapasztalatom+olyan is hogy kérdezek valamit és egyáltalán nem is arra vonatkozik a válasz.Hát az iyen is nagy segítség.Én próbálok nem foglalkozni velük.Mást nem tehetsz, mert talán csak az ő durva stílusukkal érnén el eredményt velük szemben, én odáig meg nem süllyedek le.
2008. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagy részük 14 éves körül van, nem találnak jobb szórakozást, azt hiszik ez menő.
2008. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszömöm a válaszokat!
2008. jún. 5. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

azért,mert némelyik ember akkora orbitális baromságot kérdez, hogy másképp nem lehet válaszolni, lásd: lehetek-e terhes az orális szextől...

és társai

2008. jún. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
AZÉRT MERT VANNAK OLYAN IDIÓTÁK AKIK OLYAN FELESLEGES HÜLYESÉGET KÉRDEZNEK, MINT PL.: MIÉRT VANNAK DURVA VÁLASZADÓK? ENNEK A KÉRDÉSNEK MI ÉRTELME?
2009. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!