Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért törli minden kérdésem,...

Miért törli minden kérdésem, amiben letöltésről van szó? Rengeteg ilyen kérdés van, én mégse tudok feltenni, miért?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

A rengeteg kérdés kb. tavaly ősz előtti lehet, mert azóta törlik. A szerzői joggal védett művek terjesztése bűncselekmény, és az ilyen tartalmat terjesztő oldalak linkelése vagy megnevezése is terjesztésnek számít.


Itt már ki lett beszélve:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__3349110-..

2013. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, bár így nem tudom hogy kapok választ a kérdésemre, nem boldogulok a sims3-mal
2013. febr. 20. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor írd oda a kérdésedhez,hogy aki tud segíteni legyen

kedves privátban válaszoljon.

2013. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt is törlik, mivel az oldal a kérdések és válaszok beküldésére lett létrehozva, nem privát beszélgetésekre.


Ha nem fejted ki hogy mi a baj, akkor törlik azzal az indokkal hogy nem derül ki mit akarsz. Ha kifejted és szabálysértő, akkor azért törlik.

2013. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az szerintem nem igaz, ha felteszel egy kb normális kérdést (tud valaki segíteni sims3 telepítéssel kapcsolatban?), akkor nem törlik. Az első néhány hozzászólót megkeresed priviben, aztán onnan már jó.


De egyébként van ezer fórum, ahol meg lehet beszélni a torrenteket, miért nem ott nyomulsz?

2013. febr. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!