Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért gondolják sokan, hogy...

Miért gondolják sokan, hogy csak surmó nincstelen szegények látogatják a gyakorikerdesek.hu oldalt?

Figyelt kérdés
Én sem vagyok milliárdos ugyan, de azért sok kérdező/válaszoló nevében kikérem magamnak, hogy a legtöbbek szerint itt senki nem lehet Porsche tulajdonos, Concorde utas (amíg volt), Rolex órát birtokló, vagy bármi más. Nagyon sok válaszból ezt szűrtem le, mintha ide csak surmók járnának kommunikálni. Holott ez nincs így, nagyon nincs.

2013. febr. 21. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem az a gond, hogy a gazdag is ide jön (egyébként a surmó nem a gazdag ellentétje, sokszor párhuzamos a dolog :D ), hanem az, hogy az átlag magyar embert valahogy nem dobja fel, ha valakinek az a legfőbb problémája, hogy Gucci, Burberry vagy Hermés táskát vegyen, és ehhez a netes nagyközönség segítségét reméli. irritáló. mert az átlagkereset annyi mint egy ilyen táskából egy fél (vagy negyed)
2013. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A gazdag és sikeres emberek nem érnek általában rá arra, hogy itt válaszolgassanak kérdésekre. DE ha megnézed a kérdéseket, abból lejön, hogy a többség bizony (ha nem is surmó), de súlyos lelki, anyagi, mentális vagy egyéb gondokkal küzd. Tisztelet a kivételnek, akik egyéb más, gyakorlati hasznosságú kérdéseket tesznek fel.
2013. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Miből gondolod hogy ezt sokan így gondolják?Én még egy kommentet se láttam erről a témáról
2013. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Példák:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__760..

3-4 válasz


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__4..


Érdemes a válaszokat megvizslatni.


Ez két példa, de sokkal több van ilyen.

2013. febr. 22. 07:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagemberek és itt szeretnék megmutatni, hogy ők nagyok, erősek. Az interneten kiengedhetik mérgüket, és senki sem tudja, ki is volt az. Nem hiszik, az oldalt csak szegények látogatják, egyszerűen agresszívek, irigyek.
2013. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően én is úgy látom, ahogy a fentebbi hozzászóló is írta, hogy aránytalanul sok a rosszindulatú, irigy, besavanyodott ember, aki jól érzi magát, ha odaszúrkálhat másoknak, ha máshogy nem, hát lepontozással.

Mi mással lehetne magyarázni azt, hogy felteszel egy szubjektív véleményet egy témáról, mert a kérdező történetesen a véleményekre vagy tapasztalatokra volt kíváncsi, Te megosztod ezt, aztán meg lepontoznak, mert valakinek nem tetszett, hogy Neked valami sikerült az életben. Hát ezek kik, ha nem surmók?

2013. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!