Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit utálsz a legjobban a GYIK-en?

Mit utálsz a legjobban a GYIK-en?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet. Pl, hogy zavar, hogy naponta 20x megkérdezik, hogy hogyan kell a ricinusolajat használni, vagy mikor unatkozó anyukák egymásnak esnek, hogy akkor a Szütyellő szép név e vagy sem stb.
2013. márc. 2. 00:44
1 2
 1/17 anonim válasza:
azt hogy hamarosan törlik valszeg a kérdésed
2013. márc. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én azt, mikor pocakos képet raknak fel kismamák, és kérik, hogy találgassunk, fiú, vagy lány, és hány hetes.... húúú, ezektől kész vagyok.
2013. márc. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát remélem csak nem törlik :) közvélemény kutatást végzek :D


A pocakos anyukákkal már én is találkoztam :) de nekem a legkedvencebb akkor is ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Érdekes megfigyelni a kérdést feltevő anyuka reakcióját. Sajnos nem egyedi...

2013. márc. 2. 01:03
 4/17 anonim ***** válasza:

Az elvált megkeseredett nőket akik állandóan csak a férfiakat hibáztatják mindenért. Meg a havi 80. ezres gyerektartás nem elég egy gyerekre, válaszokat. Meg a pocakos tippelős kérdéseket meg a mikkor jön már a családi gyes stb.

Ja egyszer névkérdésben volt Hannibál is.

2013. márc. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én azt, hogy nem tudnak helyesen írni. Szerintem ez az alapművetség része. (Tisztelet a kivételnek.)

Na meg amikor a farsangi időszak volt... Egy nap már vagy 50-szer kiírták, hogy "Minek öltözzek be farsangon? - Van valami ötletetek?"... De ha ott van előtte az a több 100 ugyanolyan kérdés, akkor miért írja ő is ki??? Onnan nem tud ötleteket meríteni??? Agyrém.


17/L

2013. márc. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy csak ritkán törlik a "mit ettél ma?" típusú kérdéseket. Ez nem chat oldal. Na meg az olyan bárgyú eldöntendő kérdések, hogy "Szereted a nutellás kenyeret?" Pff...
2013. márc. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

- A könnyen kiguglizható kérdéseket.

- Lehetek-e terhes, ha...

- A kattogókat, akik írják a priviket, ha nem értesz velük egyet.

2013. márc. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A moderátorokat is utálom, mert kiírok egy normális kérdést a Windows aktiválásáról, és törlik már harmadszorra is, mert hogy sértik egy harmadik fél szerzői jogait, bla bla...


A válaszolók között is vannak negatív IQ-sok, itt egy példa:

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__egyeb-kerdesek__401063..


Nekem sikerült 15 másodperc alatt kikeresni az infót (ott én vagyok a 4. válaszoló), nem hiszem el, hogy ennyire lusta volt a kérdező, hogy legépeli azt a kisregényt, és még ő van felháborodva, hogy adjunk már pontos választ.

2013. márc. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A hajthatatlan idiótákat, akik ég akkor is saját marhaságukat mondják, mikorra több szempontból alá lett támasztva annak ellenkezője.
2013. márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
nekem a szélsőséges fávalszolókkal, és a modik irracionalitásával van bajom.
2013. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!