Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért hiszik azt a válaszolók,...

Miért hiszik azt a válaszolók, hogy a kérdező pontozza le őket?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor olvasom egy-egy kérdésnél, hogy háborodottan írják a válaszolók, hogy őket lepontozza a kérdező,amikor nem írt semmi rosszat.Van, aki már szidja is ezért őt.

Tényleg nem tudják ezek az emberek, hogy bárki pontozhat, aki regisztrálva van ezen az oldalon?

Még csak válaszolni sem kell az adott kérdésre hozzá.


Azért is írtam ki a kérdést, hogy legyenek már tisztába az oldal lényegével, ha már maguk nem jöttek rá. Pedig gondolom ők is szoktak pontozni.:)


2013. márc. 10. 13:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Köszönjük Egyértelmű Kapitány!
2013. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
de nyilvánvalóan tudják, csak kötöszködnek, vagy tényleg a kérdező pontozza le, mert nem tetszik neki :) pláne ha 0%osra értékelik az aktuális választ! :D ezen amúgy kár filózni. Nekem is sz*r az arányom, pedig csak a saját véleményemet hirdetem, amire amúgy is kíváncsiak...aztán meg nem tetszik és lepontoznak. van ez így, de én már nem foglalkozok vele :P
2013. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Aha "tök érdekes".
2013. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
1-es! Lehet a kérdésem sérti a tudásod, s ami neked egyértelmű, az másnak nem. Csak nem egyszer írtam ki én is kérdést, s csak nem a jó k*rva anyámba elküldött 1-2 hozzászóló, mert lepontozták őket, s én voltam ezért a hibás.
2013. márc. 10. 13:32
 5/21 A kérdező kommentje:
3-as, akár csak a válaszod.:D
2013. márc. 10. 13:32
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Engem is szidtak már azért, mert lepontozták őket és egyből azt hitték hogy én voltam az, pedig én csak akkor pontozok le valakit ha trollkodó, id*óta választ ír (de akkor is ritkán). Meg nekem is volt már olyan, hogy lepontoztak, pedig értelmes választ adtam (de amúgy leginkább akkor pontoznak le, amikor odaírom a koromat is) és nem háborodom fel rajta. Attól hogy lepontoznak az IQ szintemnek nem lesz baja, szóval csinálják csak. :)
2013. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Többnyire fáj az igazság a kérdezőnek, és ha a lefelé nyilacskát nyomkodja, akkor neki tuti jobb lesz...
2013. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én a legjobb tudásom szerint igyekszem mindig válaszolni a kérdésekre és engem is zavar a lepontozás... Általában akkor nyilatkozom, ha tényleg van ismeretem az adott témával kapcsolatban és nemcsak a levegőbe beszélek...


Jaa, egyébként ezt a kérdést sztem az "egyéb kérdések" kategóriába kellett volna írni. :-)

2013. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"Többnyire fáj az igazság a kérdezőnek, és ha a lefelé nyilacskát nyomkodja, akkor neki tuti jobb lesz..."


Úgy látszik a kérdésem mégiscsak jogos, hisz itt vagy te élő példának,aki azt hiszi, hogy csak is a kérdező pontozhat!:D

Mondd, hogy nem így van :D:D:D Ugye nem komoly, amit írtál? :D:D:D

2013. márc. 10. 13:54
 10/21 A kérdező kommentje:

CsabiH válasza:


Tudom, hogy oda illik, de gondoltam majd átteszik, ha zavarja a moderátorokat, vagy valamelyik válaszadót. :):)

2013. márc. 10. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!